Бродський визнав, що його компанія має борги перед Пенсійним фондом

Один з основних розробників скандального Податкового кодексу визнав, що ситуація "достатньо некоректна", і пообіцяв за тиждень погасити борг перед ПФ з власної кишені.

Голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський визнав, що ТОВ "Черкаський Деревообробний комбінат", власником якого він є, справді заборгувало 2,5 мільйони гривень Пенсійному фонду.

Чиновник пояснив це тим, що комбінат вже два роки не працює, і наразі проходить процедуру банкрутства.

Визнавши, що ситуація дійсно "достатньо некоректна", він запевнив, що збирався погасити борг перед ПФ одразу ж після продажу майна підприємства.

"Після реалізації майна насамперед був би погашений борг по Пенсійного фонду. До речі, його розмір насправді 1 400 тис., решта - це налічена пеня і штрафи", - заявив Бродський у своєму блозі.

При цьому голова Держкомпідприємництва пообіцяв погасити борг "з власних грошей" наступного тижня, зазначивши, що "існує дві великі різниці між тим, коли я винен і коли винне підприємство, в якому я є акціонером".

"А свої особисті борги я завжди повертаю", - резюмував він.

Як повідомлялося, ТОВ "Черкаський Деревообробний комбінат", яким володіє Бродський було внесено до списку списку найбільших боржників в Черкасах.

Читайте також:

Підприємство Бродського 2 роки не сплачує до Пенсійного фонду

Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Бродський: ми живемо в борг, ми банкрути

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: