Ferrari отримала рекордний прибуток за всю історію бренду

Прибутки автовиробника Ferrari за півроку виросли на 24% і склали 91,8 мільйона євро.

Компанія Ferrari за підсумками I півріччя 2011 року отримала рекордний прибуток, рівного якому не було в її 82-річній історії.

За звітний період чистий прибуток збільшився на 23,5% - до 91,8 млн євро, виручка компанії зросла на 19,6%, досягнувши 1 млрд 80 млн євро, а об'єм продажів збільшився на 11,8% і склав 3577 автомобілів.

Основним ринком збуту автомобілів Ferrari як і раніше є США (939 автомобілів). На другому місці - азіатський ринок, в який входять Китай, Гонконг і Тайвань (378 машин).

"Якщо динаміка росту не зміниться, то 2011 рік запам'ятається нам як один з кращих років в історії бренду, - повідомив президент Ferrari Лука ді Монтедземоло. - Нещодавно ми почали постачати нову FF і отримали перші замовлення з Індії. Результати буде видно тільки через півроку".

Проте продаж автомобілів - не єдине джерело доходів італійського бренду. Відкриття нових тематичних магазинів принесло Ferrari 46% доходу. Найбільшим з них вважається розважальний комплекс Ferrari World Theme Park, побудований в Abu Dhabi. З часу відкриття парку в 2010 році його відвідало більше 600 тисяч осіб.

Читайте також:

Ferrari випустила сексуальні офісні стільці за 25 тисяч доларів

У Ані Лорак з'явилася Ferrari за чверть мільйона доларів

Ferrari випустила книгу за ціною суперкара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: