Ikea продала свої активи в Україні

Українські підприємства Ikea - два деревопереробні заводи і меблеву фабрику - були продані іноземним компаніям.

Шведський меблевий гігант Ikea продав свої активи в Україні і йде з вітчизняного ринку.

Компанія продала два деревопереробні заводи і меблеву фабрику. "Ми продали наше виробництво в Україні, яке було зосереджено в Карпатському регіоні", - повідомила регіональний представник Ikea Фріда Мальмквіст.

В Україні шведської компанії належали лісопильне підприємство "Стін ЛТД" (пгт Межигір'я, івано-франківська обл.), меблева фабрика "Проза ЛТД" і підприємство Карпати, яке займається розпилом лісу і виробництвом заготовок (обидва - пгт Великою Бичків, Закарпатська обл.).

Українські підприємства Ikea були продані зарубіжним компаніям. Активи в Межигір'ї купила данська лісопереробна компанія DDS. Два інших підприємства купує румунська Plimat - операція повинна бути закрита на цьому тижні.

Українські підприємства Ikea виробляли меблі для російського ринку. Продаж здійснювався через дочірнє підприємство Ikea - Swedwood International, яке займається виробництвом дерев'яних меблів і що комплектують на 36 фабриках і лісопильних заводах в різних країнах світу. Swedwood прийшла до України в 1995 році.

У Україні продовжує працювати торговий дім Ikea, який координує постачання меблів на експорт. Компанія і далі співробітничатиме з українськими фабриками, які виготовляють меблі для неї. "В основному вона поставляється на ринок Росії, - пояснює регіональний представник Фріда Мальмквіст. - Це напрям ми плануємо розширювати".

Читайте також:

ТОП-50 найдорожчих світових брендів

"Смарт-холдинг" купує найбільшу мережу гіпермаркетів в Україні

„Pepsi" скуповує виробників соку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: