Кіпр хоче обмежити використання системи all inclusive

Власники кіпрських готелів хочеть зменшити частку турпакетів із системою "все включено".

Учасники кіпрського туристичного сектору вважають, що система all inclusive ставить під загрозу якість туристичного продукту, а також може призвести до закриття барів, ресторанів і клубів.

Така думка керівників кіпрських готелів, які вважають, що турагентства повинні пропонувати цей продукт дуже помірно. На сьогоднішній день 90% кіпрських готелів надають відпочинок у форматі "все включено".

Президент кіпрської Асоціації керуючих готелів Поліс Калліс сказав, що ця послуга дуже популярна серед туристів, але попередив, що "пропонувати її треба в розумних межах, щоб це не завдавало шкоди бізнесам навколо готелю, таким, як ресторани і бари".

"Звичайно, система, за якої в ціну пакету включені квитки, проживання, харчування та напої, на сьогоднішній день переважає. Масовий турист, включаючи британців, росіян і німців, віддає перевагу саме такому виду відпочинку. Ми повинні продовжувати пропонувати його, але в межах розумного", - сказав він.

"Оскільки заповнюваність наших готелів в період з квітня по жовтень - 75-80%, інші номери могли б продаватися за цією системою", - пропонує він, додаючи, що пакет "все включено" повинен пропонуватися як опція поряд з іншими продуктами.

При цьому Калліс побоюється, що сама система, за якої оплата йде авансом, може спокусити деяких готельєрів і підштовхнути їх до зниження якості обслуговування.

"Якщо ви знаєте, що клієнт може пити стільки напоїв, скільки захоче, у вас буде спокуса запропонувати йому найдешевші напої", - пояснив президент.

На його думку, це згубно позначиться на іміджі як острова, так і кіпрського туристичного продукту. Пакет "все включено" повинен мати якість за доступною ціною, а не пропозицію найдешевших товарів, вважає Калліс.

Як повідомлялось, на турецьких курортах готелі вже почали відмовлятися від системи обслуговування туристів аll inclusive. Так з 1 травня мережа готелів Rixos відмовилися від системи "все включено".

Концепцію "все включено" вигадали 10 років тому власники готелів в Анталії для приваблення туристів. Тепер же такий сервіс викликав низку проблем.

Спочатку своє невдоволення висловлювали власники кафе і ресторанів, які розташовані за територіями готелів і втратили своїх клієнтів. Потім критикувати концепцію аll inclusive почали вже самі готельєри, оскільки витрати на шведський стіл стали перевищувати прибутки від кількості постояльців. Крім того, Туреччина вирішила позбутися іміджу недорогого курорту, де відпочивають туристи відповідного рівня, які, заплативши за путівку, не бажають витрачатися більше ні на що - навіть на келих імпортного вина.

 

Читайте також:

У кримських готелях запровадять систему all inclusive

Турецькі курорти почали скасовувати систему аll inclusive

 Україну визнали однією з найменш привабливих країн для туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: