Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київгаз" переходить на альтернативні джерела енергії

На 30 з існуючих 198 газорозподільних пунктів столиці було завершено впровадження пілотного проекту з використання сонячної енергії.

ВАТ "Київгаз" переходить на альтернативні джерела енергії з метою запобігання аварійних ситуацій в столиці. Про повідомляє прес-служба ВАТ "Київгаз".

На 30 з існуючих 198 газорозподільних пунктів столиці було завершено впровадження пілотного проекту з використання сонячної енергії для забезпечення роботи обладнання, контролюючого тиск газу. На цих пунктах були встановлені сонячні батареї, які стали ще одним кроком у реалізації комплексної програми газової безпеки Києва.

Голова правління компанії Сергій Слепкань відзначив, що мета проекту - забезпечення постійного контролю тиску газу, що надходить в будинки киян. Для реалізації цього завдання на підприємстві була впроваджена телеметрію - система нового покоління бездротової передачі даних. Датчики щомиті зчитують і передають в диспетчерський відділ інформацію про якість газу, тиск, стан фільтрів і загазованості приміщень газорозподільних пунктів. Це обладнання допомагає запобігати аварійні ситуації і забезпечує постійний нагляд за газотранспортною системою міста.

За словами керівника "Київгазу", за останні роки новим устаткуванням були оснащені 108 газорозподільних пунктів столиці. Однак точність вимірювання телеметричним приладами може бути забезпечена лише за умови безперебійного електропостачання. "Зважаючи на проблеми стабільності подачі струму компанією" Київенерго ", керівництво" Київгазу "прийняло рішення самостійно виробляти електричну енергію. Фахівці компанії, вивчивши світовий досвід і новітні розробки провідних українських науково-дослідних інститутів, вирішили звернутися до альтернативних джерел енергії", - йдеться в повідомленні .

Слепкань підкреслив, що головними перевагами сонячних батарей на об'єктах "Київгазу" є абсолютна автономність від енергопостачальних компаній, екологічність та безпека. Згодом система буде встановлена на всіх ГРП столиці. Компанія планує завершити цю роботу до кінця 2011 р. До кінця 2010 р. на використання сонячної енергії передбачено перевести в цілому 70 газорозподільних пунктів міста.

Читайте також:

Для українців ціна на газ залишиться незмінною

"Київгаз" скоротив постачання газу на міські ТЕЦ

"Нафтогаз" за борги перекриє газ Києву

Залиште свій коментар

Вибір редакції