Київський метрополітен пообіцяв нове подорожчання

Київський метрополітен прогнозує нове подорожчання поїздок після нового року, якщо влада не піде на компроміс і не зменшить тарифи на газ.

Київський метрополітен не виключає подальшого підвищення вартості проїзду. Правда, остаточну вартість однієї поїздки поки не називається.

"Ми не знаємо, якими будуть тарифи на тепло. До цього року метрополітен щорічно виплачував за обігрів станцій, виробничих приміщень, гарячу воду близько 17 млн грн. Але ви всі знаєте, що виросли ціни на газ, але нам ще не повідомили, які будуть розцінки на тепло. Коли будуть розцінки, то будуть прийматися рішення ", - повідомив фінансовий директор Київського метрополітену Юрій Кошмак на прес-конференції в понеділок.

У той же час він відзначив, що поки підприємство не має наміру звертатися до КМДА з відповідними пропозиціями.

За оцінками Кошмак, вартість продукції, яку споживає метрополітен, зросла в 1,61 рази в порівнянні з 2008 роком.

"Метрополітен бере цю продукцію: ми повинні ремонтувати ескалатори, вагони, виробничі приміщення. Прийде час - ми будемо робити розрахунки, виходити з відповідними пропозиціями. Час покаже, наскільки довго збережеться цей тариф", - сказав він.

Фіндиректор метрополітену також додав, що, за прогнозами підприємства, подорожчання, не відбудеться до кінця поточного року.

Крім того, за словами Юрія Кошмак, метрополітен несе витрати в розмірі 215 мільйонів гривень на рік на перевезення пасажирів пільгових категорій, тоді як рівень компенсації становить 74 мільйони гривень.

Як повідомлялося, вартість однієї поїздки в Київському метрополітені з понеділка, 6 вересня, збільшена з 1,7 гривні до 2 гривень.

Читайте також:

Проїзд у київському метро подорожчав до 2 грн

Київське таксі значно подорожчає

Проїзд у київських маршрутках після виборів подорожчає вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: