На відновлення кредитного рейтингу США знадобиться до 18 років

Управляючий Standard & Poor's вважає цілком можливим (ймовірність - 1:3) подальше зниження рейтингу США впродовж наступних двох років.

На відновлення кредитного рейтингу США до найвищого рівня може знадобитися від 9 до 18 років, заявив управляючий рейтинговим агентством Standard & Poor's Джон Чемберс.

"У нас було п'ять держав, які змогли відновити рейтинг ААА. На це їм знадобилося від 9 до 18 років", - зазначив Чемберс.

При цьому він вказав на можливість подальшого зниження рейтингу США в найближчі два роки.

"Подальше зниження рейтингу можливе, якщо фінансове становище США погіршуватиметься і надалі або посиляться політичні розбіжності", - пояснив аналітик.

На його думку, ймовірність подальшого пониження рейтингу США протягом наступних двох років становить 1:3.

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's 5 серпня вперше в історії знизило кредитний рівень США на одну ступінь з максимального рівня ААА до АА +. Своє рішення S&P мотивувало безпрецедентно високим рівнем держборгу Сполучених Штатів.

Білий дім звинуватив Standard & Poor's в маніпулюванні фактами і невірному розрахунку рейтингу.

Експерти не виключили, що зниження кредитного рейтингу США призведе до переоцінки ризиків в усьому світі і до зниження рейтингу інших країн.

Зауважимо, що агентства Moody's і Fitch залишили рейтинг ААА для США без змін, незважаючи на тривалий процес переговорів щодо підвищенні межі держборгу.

Читайте також:

Зниження кредитного рейтингу США: світ в очікуванні нової кризи

Держборг США перевищив 100% ВВП

На світових фондових ринках "згоріло" 2,5 трильйона доларів

Лідер списку Forbes стрімко збіднів на 8 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: