Пінчук купив Regal Petroleum

Український бізнесмен придбав контрольний пакет акцій нафтогазової компанії з активами в Україні та низці інших країн.

Контрольовані бізнесменом Віктором Пінчуком кіпрська Heamoor Limited і група "Гео Альянс" придбала нафтогазову компанію Regal Petroleum plc з активами в Україні, Румунії та Єгипті.

Про це повідомило джерело в "Гео Альянсі".

Повідомлення про це буде оприлюднено на цьому тижні.

6 лютого компанія Energees Management ltd, що входить до групи "Смарт-холдинг" Вадима Новінського, зробила нову пропозицію про купівлю Regal Petroleum , збільшивши ціну придбання на 58,3% - з 0,24 до 0,38 фунта стерлінгів за акцію.

Відповідно до офіційно опублікованої пропозиції, Energees Management готова викупити 70% акцій Regal Petroleum - 224 446 485 акцій, за ціною 0,38 фунта за акцію.

Загальна сума пропозиції оцінена в 85,3 млн. фунтів за вказану кількість акцій або 121,8 млн. фунтів із розрахунку загального акціонерного капіталу компанії.

Контрольовані бізнесменом Віктором Пінчуком компанія Heamoor Limited і група "Гео Альянс" також вели переговори про купівлю Regal.

2009 рік Regal Petroleum plc закінчила зі збитками 9,819 млн. долара, збільшивши дохід на 73,55%, або на 8,422 млн. до 19,879 млн долара порівняно з 2008 роком.

Regal Petroleum Corporation працює в Україні з 1999 року.

Читайте також:

АМКУ дозволив Новінському купити Regal Petroleum

Пінчук підтвердив готовність купити Regal Petroleum

Regal Petroleum можуть позбавити ліцензій на розробку українських родовищ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: