Проїзд у київському метро подорожчав до 2 грн

З 6 вересня у дію вступили нові тарифи на проїзд у київській підземці: одна поїздка відтепер коштує 2 грн. Вартість проїзних квитків поки незмінна.

З понеділка, 6 вересня, проїзд у київському метро подорожчав до 2 грн.

Як повідомляється на сайті КП "Київський метрополітен", з 6 вересня, згідно з Розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 05.08.2010 року, почав діяти новий тариф на одну поїздку.

Відтепер вартість одного жетона становить 2,00 грн., вартість однієї поїздки за безконтактною карткою також становить 2,00 грн.

Проїзні квитки всіх видів залишаються діючими, їх вартість не змінюється. Придбані раніше жетони (блакитного кольору) є діючими.

Зазначимо, що раніше заступник голови КМДА Олександр Попов заявляв, що проїзд в київському метро подорожчає в середині вересня. 

Також Попов відзначив, що собівартість проїзду в метро на сьогодні дорівнює 2 грн 40 коп. Якщо буде введений тариф 2 грн, то метрополітен вийде на 80% собівартості проїзду.

Нагадаємо, очікувалося, що вартість поїздки в метро підніметься вже з суботи, 28 серпня. Проте досі жетони в підземці продаються за старою ціною — 1,7 грн.

А 27 серпня, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Анатолій Голубченко заявив, що метро подорожчає не раніше початку вересня.

Читайте також:

Київська мерія: проїзд в метро подорожчає у вересні

Київське таксі значно подорожчає

Проїзд у київських маршрутках після виборів подорожчає вдвічі

Проїзд в метро подорожчає з вересня

ВідеоІ це таки сталося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: