Шведський автоконцерн Saab оголосив про банкрутство

Saab Automobile AB направив до суду заяву про банкрутство, щоб отримати час залучити додаткове фінансування і залишитися "на плаву".

Шведський автовиробник Saab подав до суду заяву про банкрутство. Таким чином в компанії сподіваються забезпечити короткострокову стабільність і залучити додаткове фінансування.

Зокрема, банкрутство дозволить концерну претендувати на гарантії держави з виплати заробітної плати співробітникам підприємств Saab.

Процедура банкрутства може бути запущена на термін до 3 місяців і продовжена максимум до 12 місяців. Як наголосили в компанії, у процедурі банкрутства не будуть задіяні всі зарубіжні підрозділи Saab.

Компанія має намір у найкоротші терміни домовитися з інвесторами про отримання фінансування; протягом трьох тижнів вона представить кредиторам план реструктуризації.

Saab зупинила виробництво в квітні через нестачу фінансування і з того часу шукає гроші. 45 млн євро компанії дав китайський дилер Pang Da як аванс під майбутні поставки автомобілів, він також хотів би придбати 24% Swedish Automobile.

Ще по 30% акцій, за даними ЗМІ, готові купити невеликий китайський автовиробник Youngman Lotus Automobile і російський банкір Володимир Антонов.

Поточний прострочений борг Saab становить близько 150 млн євро.

Читайте також:

Ferrari отримала рекордний прибуток за всю історію бренду

General Motors припиняє виробництво дешевих автомобілів

АвтоВАЗ вперше за 40 років втратив лідерство в Україні

Німеччина стала європейським лідером з продажів авто

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: