Сьогодні відбудеться черговий раунд газових переговорів України та Росії

Голова правління "Газпрому" Міллер має намір відвідати Україну для переговорів про ціну на газ.

Голова правління російського "Газпрому" Олексій Міллер має намір у вівторок, 24 травня відвідати Україну для переговорів з міністром енергетики та вугільної промисловості Юрієм Бойко про зміну умов контракту на поставку природного газу.

Про це у Полтавській області повідомив журналістам сам Бойко.

"Сьогодні приїзд нашого російського партнера є одним з етапів переговорного процесу. Наше співробітництво і те, що нас не влаштовують контракти, підписані колишнім прем'єр-міністром, - це зрозуміло. І наші російські партнери це теж розуміють", - сказав міністр.

Він додав, що, згідно з дорученням президента Віктора Януковича, в ході переговорів українська сторона буде домагатися тих цін на газ для України, які дозволять цього року не допустити підвищення комунальних тарифів.

Бойко вважає, що до вересня Україна і Росія зможуть знайти компроміс з перегляду контракту на поставку природного газу в Україну, домовившись про зниження ціни.

Раніше Росія заявила про готовність проаналізувати формулу ціни на природний газ, яка закріплена в контрактах Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і російського "Газпрому".

Нагадаємо, що Україна і Росія вже провели перший раунд газових переговорів, але він закінчився фактично нічим. Сторони переговорного процесу лише задекларували своє бажання подальшої співпраці та домовились про наступну зустріч.

Читайте також:

Україна купуватиме російський газ за рекордними цінами

Бойко розповів, коли з Росією будуть підписані компромісні газові контракти

Перший раунд газових переговорів завершився нічим

Опалення в Україні подорожчає в 3 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: