Україна посіла перше місце по росту тарифів ЖКГ серед країн СНД

Серед усіх країн СНД Україна посіла перше місце за темпами росту тарифів на послуги ЖКГ.

Україна зайняла перше місце серед країн СНД по індексах цін і тарифів на окремі види житлово-комунальних послуг (ЖГК). Такі дані повідомив Міждержавний статистичний комітет СНД за результатами проведеного аналізу першого кварталу 2011 року.

Перше місце Україна зайняла у зв'язку з тим, що в країні ріст тарифів на житлові послуги на початку 2011 року склав 10,8% по відношенню до грудня 2010 року. Росія за цим показником займає друге місце ( 7,9%), на третьому місці Білорусь ( 4,4%).

При цьому, в I кварталі 2011 року серед країн СНД знайшлися і такі, де тарифи на послуги ЖКГ навіть знижувалися. Так, житлові послуги подешевшали на 0,1% в Азербайджані, та в Киргизстані (на 0,2%).

Електроенергія в I кварталі 2011 року найбільше подорожчала у Білорусі ( 12,0%), водопостачання виросло в ціні в Азербайджані ( 53,3%), в Молдові ( 27%), гаряче водопостачання - в Україні ( 12,6%).

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України планує ввести єдиний тариф на послуги житлово-комунального господарства (ЖКГ) для усієї країни на початку опалювального сезону 2011-2012 років.

Читайте також:

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Януковичу однакові тарифи ЖКГ по всій Україні не потрібні

Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

Населення заборгувало ЖЕКам 13 мільярдів гривень

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Уряд виділив 5,6 млрд гривень на реформи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: