В Адміністрації президента не виключають, що "комуналка" до кінця року подорожчає

Через інфляційні процеси в Україні до кінця року можуть подорожчати комунальні послуги.

Підвищення цін у зв'язку з початком опалювального сезону на комунальні послуги не виключається, заявила заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова.

Акімова пояснила можливе підвищення цін процесами інфляції, а це, за її словами, "відбувається у будь-якій країні": "Коригування робиться завжди при формуванні ціни на товари і послуги".

"Зараз урядом і президентом робиться усе для того, щоб, по-перше, зробити обгрунтованим розрахунок самого комунального тарифу", - сказала Акімова.

Також за її словами, не варто забувати, що сьогодні активно розглядається питання застосування заходів енергоефективності і можливість бюджетної підтримки цього сектора, оскільки "усі прекрасно розуміють, що комунальні послуги сильно давлять на бюджет простого громадянина" і тому "це питання знаходиться на вістря олівця в уряді".

В Адміністрації президента також запевнили, що при будь-якому результаті газових переговорів з Росією, опалювальний сезон в Україні почнеться вчасно.

Нагадаємо, у четвер, 18 серпня, Кабінет міністрів затвердив п'ять порядків з єдиними підходами для всіх регіонів із формування тарифів на житлово-комунальні послуги.

Згідно із документом затверджені формування тарифів на теплову електроенергію, її виробництво, транспортування і постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води.

Також документом затверджений порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення; порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, порядок розрахунку роздрібного тарифу на електричну енергію, а також порядок встановлення роздрібних цін на природний газ для населення.

Читайте також:

Уряд затвердив єдиний підхід до формування тарифів на послуги ЖКГ

Єдині тарифи ЖКГ введуть з початком опалювального сезону

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Януковичу однакові тарифи ЖКГ по всій Україні не потрібні

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Уряд виділив 5,6 млрд гривень на реформи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: