Хакери виставили на продаж півтора мільйона облікових записів Facebook

Якщо у вас 10 друзів, то ваш аккаунт продадуть за 25 доларів, а якщо більше - то за 45. Але вам нічого не дістанеться.

На одному з російськомовних форумів було виставлено на продаж півтора мільйона облікових записів Facebook.

Як продавець аккаунтів виступив якийсь користувач, зареєстрований під ім'ям kirllos.

Зловмисник оцінив вартість тисячі облікових записів користувачів соцмережі з 10 друзями й менше в 25 доларів. Аккаунти з більш ніж 10 контактами продаються за ціною 45 доларів за тисячу.

За допомогою украдених у користувачів соцмережі аккаунтів можуть поширювати спам і шкідливе програмне забезпечення. Контактна інформація, зазначена користувачами Facebook при створенні облікових записів, також може використовуватися для злому банківських рахунків та інших шахрайських фінансових операцій.

Facebook не зміг підтвердити точну кількість украдених у користувачів облікових записів. Однак представник соцмережі Ендрю Нойєс повідомив видання, що соцмережа постійно піддається атакам ззовні. Нойєс підкреслив, що користувачі Facebook у разі крадіжки їх облікових записів можуть відновити пароль і повернути собі контроль над аккаунтом.

Соціальна мережа Facebook є найбільшою у світі й найпопулярнішим сайтом в США. Кількість зареєстрованих користувачів Facebook перевищує 400 мільйонів осіб. Таким чином, якщо крадіжка 1,5 мільйона аккаунтів дійсно мала місце, зловмисникові вдалося одержати доступ до кожного трьохсотого облікового запису соцмережі.

Читайте також:

Facebook знищила бен Ладена

У мережі Facebook з'являться меморіальні профілі: для померлих користувачів

Педофілів у Мережі можна вичислити за характерним набором тексту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: