Nokia і Yahoo! обміняються веб-сервісами

За умовами угоди Nokia зможе використовувати поштовий сервіс та службу обміну миттєвими повідомленнями Yahoo! в сервісах Ovi Mail і Ovi Chat відповідно.

Компанії Nokia і Yahoo! уклали партнерську угоду щодо використання веб-сервісів, повідомляється в офіційному прес-релізі.

За умовами угоди Nokia зможе використовувати поштовий сервіс та службу обміну миттєвими повідомленнями Yahoo! в сервісах Ovi Mail і Ovi Chat відповідно. Таким чином, інтернет-портал стане ексклюзивним партнером цих служб. У свою чергу Yahoo! отримає право користуватися картами та навігацією Ovi Maps.

Компанії також оголосили про початок робіт з об'єднання облікових записів користувачів сервісів. На початковому етапі зареєстровані користувачі Ovi зможуть здійснювати авторизацію в деяких сервісах Yahoo! за допомогою даних облікового запису Nokia.

Перші сервіси в рамках угоди стануть доступні в другій половині 2010 року. При цьому по всьому світу оголошені сервіси запрацюють в повному обсязі в 2011 році.

Nokia є найбільшим виробником мобільних телефонів у світі. За даними аналітичної компанії Gartner, в першому кварталі 2010 року мобільні телефони Nokia займали 35 відсотків ринку.

Мобільна платформа Symbian, на якій базуються смартфони Nokia, є найбільш популярною ОС для смартфонів у світі. Разом з тим в останні роки популярність смартфонів Nokia неухильно знижується: за рік частка Symbian впала на 4,5 відсотка. Раніше компанія заявляла, що бачить своє майбутнє на ринку у розвитку веб-сервісів.

Читайте також:

Nokia запатентувала самозарядний мобільник

Nokia і Intel показали нову операційну систему

Операційна система Symbian стала безкоштовною і відкритою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: