У Facebook можна буде грати в Civilization

Ігрова механіка Civ World буде повністю відповідати всім іграм серії, але при цьому також буде використовувати функціонал соціальної мережі.

Гра Civilization з'явиться у соціальній мережі Facebook у вигляді додатку Civ World. Як повідомляється, офіційний реліз заплановано на літо 2011 року.

Ігрова механіка Civ World буде повністю відповідати всім іграм серії, але при цьому також буде використовувати функціонал соціальної мережі. У зв'язку з цим при розробці гри фахівці зосередилися на багатокористувацькому режимі і можливості спілкування між гравцями, розповів творець серії Сід Меєр.

За його словами, гравці будуть ділитися на команди, які зможуть управляти розвитком цивілізацій. Усього в команді буде до 200 користувачів.

Як відомо, серія Civilization є однією з найпопулярніших серед комп'ютерних ігор протягом останніх 30 років. Починаючи з 1991 року було випущено більше 10 ігор серії. Від самого початку розробкою гри займається Сід Меєр.

Civilization є покроковою стратегією, мета якої - розвиток окремо взятої цивілізації від печерних часів до ери космічної експансії. Продажі серії Civilization перевищують 9 мільйонів копій.

Читайте також:

Мавп навчили грати в комп'ютерні ігри

Психологи виявили, що агресивні комп'ютерні ігри не шкідливі, а корисні

Комп'ютерні ігри покращують зір

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: