У Facebook починають торгувати фільмами

Кінокомпанія Warner Bros. запустила у тестовому режимі сервіс онлайн-перегляду або купівлі фільмів з їх офіційних публічних сторінок на Facebook.

Кінокомпанія Warner Bros. почала тестування сервісу онлайнового перегляду або купівлі фільмів з їх офіційних публічних сторінок в соціальній мережі Facebook. Для початку в рамках нового сервісу запущений прокат фільмів на 48 годин, протягом яких користувач може скільки завгодно переглядати вибраний фільм, поставити на паузу і відновити перегляд.

Фільм можна дивитися на весь екран, залишати до нього коментарі і одночасно користуватися іншими сервісами соцмережі. Однак, поки ця послуга доступна тільки на території США.

Кінокомпанія не укладала спеціальної угоди з Facebook, а використовувала систему платежів і технологічні стандарти, прийняті в соціальній мережі в рамках публічної оферти для розробників додатків. Оплата здійснюється через систему власної валюти соцмережі Facebook Credits.

Крім того, у вівторок почався продаж в Facebook картини "Бетмен: Темний лицар" (Batman: The Dark Knight). Користувачі соцмережі можуть переглянути фільм через спеціальний додаток, заплативши 30 "кредитів" Facebook (3 долари). Сервіс доступний тільки на офіційній сторінці фільму, яка зареєстрована Warner Bros.

За декілька місяців Warner Bros. пообіцяла включити в сервіс й інші фільми, не уточнивши, які саме.

На даний момент платіжну систему Facebook Credits використовують більше 400 ігор і додатків. З 1 липня 2011 Facebook Credits стане обов'язковою до використання всіма розробниками програм для соцмережі. Facebook стягує з розробників додатків, що використовують Credits комісію в розмірі 30% з продажів.

Конкурентами Facebook-додатків, аналогічних запущеному Warner Bros., можуть стати також сервіси перегляду фільмів в онлайн-режимі від рітейлера Amazon і відеохостингу YouTube, а також послуга прокату фільмів в HD-форматі і телесеріалів з онлайн-магазину Apple iTunes Store.

Читайте також:

Нововведення Facebook стурбували Конгрес США

Іспанську черницю вигнали з ордену через любов до соцмережі Facebook

Засновник Facebook поскаржився поліції, що його переслідує маніяк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: