"ВКонтакте" спростував інформацію про продаж Дуровим 7% акцій Mail.ru

Спотворення інформації пояснюється невірним перекладом звіту компанії JPMorgan, в якому, насправді, про розмір проданої конкретно Дуровим частки нічого не повідомлялося.

Адміністрація соціальної мережі "ВКонтакте" спростувала інформацію, поширену виданням "Ведомости", щодо продажу її засновником Павлом Дуровим опціону "ВКонтакте" в розмірі 7,44% компанії Mail.ru.

Спотворення інформації пояснюється невірним перекладом звіту компанії JPMorgan.

Насправді в дослідженні JPMorgan говорилося лише про факт продажу Дуровим акцій "ВКонтакте" холдингу Mail.Ru Group, але про розмір проданої конкретно їм частки нічого не повідомлялося.

Керівник прес-служби "ВКонтакте" Владислав Циплухін в своїй офіційній заяві уточнив, що в руках засновників "ВКонтакте" (Павла Дурова, В'ячеслава Мірілашвілі і Льва Левієва) наразі сконцентровано 60% акцій.

За його словами, в питаннях залучення сторонніх інвесторів рух їх часток відбувається пропорційно.

Тобто в ході недавньої реалізації Mail.Ru Group наявного в неї опціону на придбання 7,44%-вої частки в соцмережі, з деякою кількістю акцій розлучився не тільки Дуров, але і його партнери.

Можна припустити, пише "Вести. Ru", що на главу соцмережі припало близько однієї п'ятої від проданого пакета або приблизно 1,5% паперів.

Тобто він виручив від продажу не 111,7 мільйона доларів, як стверджувалося напередодні, а лише близько 22,3 мільйона.

"Mail.ru Group як і раніше не може впливати на курс "ВКонтакте", що визначається його засновниками. І позиція поточних акціонерів з питання продажу компанії залишається незмінною", - заявив Владислав Циплухін.

Нагадаємо, напередодні газета "Ведомости" повідомила з посиланням на звіт JPMorgan, що в ході нещодавнього придбання 7,44%-вої частки "ВКонтакте" холдингом Mail.Ru Group (всього на даний момент холдингу належить 39,99% акцій "ВКонтакте") свої акції реалізував лише творець і гендиректор соцмережі Павло Дуров.

Читайте також:

Гендиректор "Вконтакте" Павло Дуров відповів інвесторам непристойним жестом

У соцмережі "ВКонтакте" з'явився чат

У Росії користувача "ВКонтакте" засудили на 1,5 року за екстремізм

Mail.ru Group запропонувала об'єднати "Однокласників" і "ВКонтакте"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: