Адвокати оскаржили вирок Ходорковському та Лебедєву

Адвокат Ходорковського та Лебедєва оскаржила вирок, який був висунутий їм напередодні. Таким чином вирок не вступив в силу.

Захист екс-глави ЮКОСа Михайла Ходорковського і колишнього керівника МФО Менатеп Платона Лебедєва оскаржила вирок, за яким вони отримали по 14 років колонії.

"Можна сказати, що скарга попередня, тому що у нас поки немає тексту вироку, немає копій протоколів ", - сказала адвокат Карина Москаленко.

Вона зазначила, що скарга подана в такий короткий термін, оскільки наступні десять днів, передбачені в законі для подачі касації, випадають на вихідні.

"Зараз у скарзі дев'ять сторінок. Коли ми отримаємо документи, будемо її розширювати", - зазначила вона.

"Ми просимо вищу інстанцію скасувати вирок і припинити кримінальне переслідування за відсутністю в діях наших підзахисних складу злочину", - заявила адвоката Ходорковського.

Таким чином, обвинувальний вирок Хамовнічеського суду Москви не вступив в законну силу.

"У короткій скарзі ми лише висловлюємо свою незгоду з обвинувальним вироком і просимо Мосміськсуд припинити кримінальну справу відносно Ходорковського і Лебедєва. Повну скаргу - з усіма нашими доказами і обґрунтуваннями необхідності припинити справу - ми подамо, як тільки отримаємо копію вироку, а також протоколи судових засідань, бо маємо і до того, і до іншого документу дуже багато претензій", - додала адвокат.

Нагадаємо, 27 грудня Ходорковський і Лебедєв були визнані винними по другій кримінальній справі. У вироку, зокрема, вказується, що підсудні скоювали злочини з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення.

Суд також встановив, що обвинувачені вчинили цілий комплекс фіктивних угод, щоб мати можливість безперешкодно викрадати нафту компанії "дочок" ЮКОСа. За словами судді Віктора Данілкіна, вина Ходорковського і Лебедєва знайшла в суді своє повне підтвердження, у тому числі за показаннями свідків і вивченими документами.

30 грудня Хамовнічеський суд Москви оголосив строки, до яких засуджені Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв. З урахуванням першого вироку вони склали 14 років.

За словами адвокатів, Ходорковський і Лебедєв можуть вийти на свободу у 2017 році, оскільки ним у строк покарання зараховані кілька років перебування в СІЗО. При цьому екс-глава ЮКОСа і колишній керівник МФО Менатеп не планують просити про помилування.

Читайте також:

Жириновський: Ходорковський може вийти вже в 2012 році

Вступ Росії до СОТ ускладниться через вирок Ходорковському

Ходорковський і Лебедєв не будуть просити про помилування

Суд: Ходорковського і Лебедєва треба ізолювати від суспільства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: