Баррозу не пропонував Грузії подавати заявку на вступ до ЄС

Інформація про запрошення Грузії до Євросоюзу виявилася недостовірною. Насправді, ЄС запропонувало Грузії подати заявку на вступ до Енергетичного співтовариства.

Інформація про те, що голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу запропонував Грузії подати формальну заявку на вступ до Євросоюзу, виявилася недостовірною.

На сайті інформагентства Новини-Грузія, яке раніше розповсюдило цю інформацію, повідомляється, що Грузії запропонували вступити до Енергетичного співтовариства. Попередня інформація анульована.

У прес-релізі, розміщеному на сайті Єврокомісії, також не згадується про запрошення для Тбілісі вступити в ЄС. У документі сказано, що Грузія - дуже важливий партнер Брюсселя, у ЄС є стратегічний інтерес у стабільності, процвітанні і демократії "в нашому східному сусідові".

При цьому повідомляється, що Баррозу закликає Грузію подати заявку на вступ до Енергетичного співтовариства.

Нагадаємо, сьогодні в Брюсселі відбулася зустріч президента Грузії Михайла Саакашвілі та Жозе Мануеля Баррозу. Також раніше повідомлялося, що на спільному брифінгу голова Єврокомісії запропонував Грузії внести офіційну заявку на вступ до Європейського Союзу.

Читайте також:

ЄС узгодив план зі скасування віз для українців

Президент ЄС передрікає розпад Євросоюзу

Україна на шляху до ЄС зробила тільки 4 із 69 кроків

У ЄС натякнули, що успіху України заважає не опозиція, а влада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: