Берлусконі за 25 млн євро віддав Колізей своєму товаришу

Італійський уряд передав знаменитий Колізей в оренду бізнесмену Дієго делла Валлє - той має вкласти в реконструкцію пам'ятки 25 млн євро.

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі передав римський Колізей в оренду приватному підприємцю, власнику взуттєвої марки Tod's Дієго делла Валлє, якого називають товаришем глави уряду.

Глава модного бренду отримав право на проведення реконструкції світової пам'ятки культури. За угодою, підписаною з італійським урядом строком на 15 років, делла Валлє має виступити спонсором реконструкції і вкласти в неї 25 млн євро.

За оцінками міністерства культури Італії, ремонт Колізею має тривати не більше двох-трьох років. Група Tod's, яка буде оплачувати всі витрати, необхідні для поновлення історичної пам'ятки, збирається розпочати реконструкцію вже в другій половині 2011 року.

Підписаний Дієго делла Валлє і владою країни контракт викликав запекле обговорення в італійських ЗМІ, адже бізнесмен вважається близьким соратником Берлусконі.

Хоча сам делла Валлє неодноразово заявляв про те, що не розглядає відновлення Колізею "як спосіб заробити", за умовами угоди глава Tod's отримає низку ексклюзивних переваг в обмін на свої багатомільйонні інвестиції.

Зокрема, Рим надав делла Валлє унікальне право на використання зображення Колізею в комерційних цілях; крім цього, підприємець зареєструє новий товарний знак – "Друзі Колізею" (Amici del Colosseo) - і зможе розміщувати логотип Tod's на входах до амфітеатру.

Контракт став причиною невдоволення італійської профспілки UIL, яка подала скаргу до прокуратури Риму. У профспілці вважають, що операція з передачі Колізею делла Валлє порушує закон, оскільки, відповідно до Конституції Італії, Колізей може належати тільки державі.

Читайте також:

Берлусконі вперше за 8 років прийшов до суду

Опубліковані перші фото з оргій Берлусконі: рольові ігри та лесбіянки

Помпеї можуть приватизувати

Путін вирізав з грудей оленя серце і подарував його Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: