Лукашенко закрив офіс ОБСЄ в Мінську через критику виборів

Білоруська влада вирішила позбутися від офісу ОБСЄ у Мінську, не продовживши його мандат після того, як організація розкритикувала президентські вибори.

Влада Білорусі не продовжила мандат офісу ОБСЄ в Мінську, через це він перестає працювати.

Як повідомив 31 грудня МЗС Білорусі, об'єктивних підстав для збереження місії ОБСЄ в країні немає.

"Необхідно відзначити, що це свідоме рішення, яке обумовлене відсутністю об'єктивних підстав для збереження місії ОБСЄ в Білорусі", - наводяться в повідомленні відомства слова начальника управління інформації – прес-секретаря МЗС Білорусі Андрія Савіних.

При цьому він зазначив, що взаємодія Мінська і ОБСЄ продовжиться. "Рішення Республіки Білорусь про припинення роботи офісу (ОБСЄ) у Мінську не призведе до зниження рівня взаємодії нашої країни з ОБСЄ. Навпаки, ми готові до зміцнення та підвищення ефективності практичної взаємодії з інститутами ОБСЄ в усіх напрямках програмної діяльності організації", - заявив Савіних.

Відзначимо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко різко розкритикував позицію ОБСЄ щодо президентських виборів, котрі відбулися в країні 19 грудня, і на яких чинний глава держави здобув перемогу.

ОБСЄ заявляла, що не бачить можливості позитивно говорити про президентські вибори і серйозно розчарована тим, як проведений підрахунок голосів.

Нагадаємо, 19 грудня після голосування в Мінську пройшов багатотисячний мітинг, під час якого було затримано 639 осіб. Частину з них вже відпустили.

Вчора стало відомо, що 12 січня Європарламент проведе екстрене засідання на тему Білорусі.

Читайте також:

ОБСЄ не визнала вибори президента Білорусі легітимними

Європа назвала Лукашенка "останнім диктатором"

Польща засумнівалася в перемозі Лукашенка на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: