Мєдвєдєв вирішив пересісти з "Мерседеса" на ЗІЛ

Президент РФ вирішив пересадити чиновників на продукцію вітчизняного автопрому: ззовні нові лімузини нагадують ті, які використовували представники радянської політичної еліти.

Російські чиновники та перші особи держави можуть змінити службові автомобілі з Mercedes і BMW на вітчизняні ЗІЛи. Доручення детально розглянути таку можливість дав президент Дмитро Мєдвєдєв.

"Є доручення президента опрацювати питання виробництва й використання машини представницького класу типу ЗІЛ. Тим більше традиції досить значні", - заявив прес-секретар управління справами президента Віктор Хреков. Він зазначив, що це можуть бути автомобілі й іншої марки російського виробництва.

Як зазначають ЗМІ, попередні спроби російських чиновників пересісти на продукцію вітчизняного автопрому закінчувалися невдачею - машини занадто часто ламалися. Але зараз, на думку експертів, у ЗІЛів ручної збірки є гарні перспективи посісти почесне місце в кортежі президента.

Так, модифікації ЗІЛ-4104 в кузові кабріолет проїхалися бруківкою Красної площі на Параді Перемоги. Зараз ці автомобілі зняті з виробництва. Проте минулого року завод ЗІЛ отримав замовлення від Міністерства оборони РФ на випуск партії кабріолетів для параду. Зовні нові лімузини нагадують ті, які використовували представники радянської політичної еліти в 1970-1980-х роках. Однак їхня технічна "начинка" і інтер'єр більше відповідають сучасним стандартам.

До речі, під час візиту до Києва президента РФ Дмитра Мєдвєдєва возили містом у броньованому Mercedes-Benz S600 Carat-Duchatelet, який витримує попадання куль з будь-якого виду стрілецької зброї, гранат і вибухівки. Автомобіль напередодні візиту доставили з Москви вантажним рейсом.

Читайте також:

Мєдвєдєва возять на авто, яке витримує постріл з будь-якого виду стрілецької зброї

В російському місті до приїзду Мєдвєдєва заасфальтували каналізаційні люки

Мєдвєдєв катав Януковича на власній "Побєді"

Росіяни випустили елітний броньовик з китових пенісів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: