"Нанопрезидента" Мєдвєдєва дотягли до високого Шварценеггера фотографи і підбори

Мєдвєдєв носить високі підбори і позує лише не дуже високим фотографам, які дотягують його до високих людей.

Арнольд Шварценегер, Дмитро Мєдвєдєв
svpressa.ru
Арнольд Шварценеггер, Дмитро Мєдвєдєв
23 червня відбувся офіційний візит президента Росії Дмитра Мєдвєдєва в США і першим політиком, з яким зустрівся російський лідер, став губернатор Каліфорнії, колишня голлівудська зірка Арнольд Шварценеггер. Після публікації в пресі офіційних фотографій з заходу виявилося, що Мєдвєдєв, прозваний жартома "нанопрезидентом" через невисокий на зріст, виглядає рівним із Залізним Арні, який у житті приблизно на 23 см вище свого гостя.

Журналісти з'ясували, за допомогою яких хитрощів російському президенту вдалося досягти настільки блискучого ефекту. Особливе місце в гардеробі глави держави займають туфлі на високих підборах - не нижче п'яти-шести см. При цьому не виключено, що в них є ще й приховані два-три см. Таким чином, зріст Мєдвєдєва вже не 162 см, про які пишуть у пресі, а близько 170 см, тобто як у прем'єр-міністра Володимира Путіна.
Спеціальні навички потрібні були і фотографам, щоб створити для офіційного протоколу ілюзію того, що Мєдвєдєв ні в чому не поступається "Термінатору". За словами Костянтина Куцилло, який знімав у минулому і Бориса Єльцина, і Володимира Путіна, і Дмитра Мєдвєдєва, в президентському пулі віддають перевагу фотографам невисокого росту, тому що вони можуть знімати з більш низької позиції, щоб фігури на знімках виходили витягнуті.

Крім того, оптична ілюзія однакового зросту створюється, якщо Мєдвєдєв стоїть ближче до Шварценеггера.

На думку директора з досліджень Центру стратегічних розробок Сергія Беланівського, Мєдвєдєв зараз дуже активно і не безуспішно працює над своїм іміджем: він виглядає більш впевненим і розкутим, ніж на початку свого президентства.

Треба відзначити, що російський лідер не єдиний, хто так піклується про свій зріст і про те, яке візуальне враження він справляє на аудиторію. Своїми комплексами славиться також президент Франції Ніколя Саркозі.

У нього є особистий взуттєвик, який робить йому черевики з секретною устілкою, яка додає президентові до дев'яти сантиметрів.

Читайте також:

"Інноваційний" візит до США Мєдвєдєв розпочав в гостях у Шварценеггера

"Російський Ришельє" вийшов з тіні тандему Мєдвєдєва і Путіна

Американський журналіст змусив Мєдвєдєва "нервово розсміятися"

ВідеоМєдвєдєв зустрівся зі Шварценеггером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: