Однорічний малюк втопився у ванній, поки мати розважалася в Facebook

Надмірне захоплення соціальними мережами закінчилося трагедією для громадянки США. Вона залишилася без сина і потрапила за ґрати.

Немовля
Ілюстрація
Шеннон Джонсон, 34-річна мешканка містечка Форт Лептон, Колорадо, яка розважалася в соціальній мережі Facebook в той час, як її однорічний син Джозеф тонув у ванній, засуджена до 10 років в'язниці.

Окружний суд звинуватив невдалу матір в ненавмисному вбивстві, здійсненому в результаті недбалого ставлення до своїх обов'язків, що, за законами штату, карається тюремним ув'язненням на термін від 4 до 12 років.

Стаття також передбачає можливість умовного терміну, проте судді вважали за краще віднестися до злочинної халатності зі всією серйозністю.

20 вересня близько половини дев'ятого ранку Шеннон Джонсон вирішила викупати свого сина Джозефа, якому на той час ледве виповнилося 13 місяців.

Вона посадила малюка в наповнену водою ванну, а сама пішла в сусідню з ванною кімнату, де в соціальній мережі Facebook її чекала улюблена відеогра Cafe World.

Коли жінка відірвалася від гри і повернулася подивитися на сина, то знайшла його повністю зануреним у воду і бездиханним. Вона набрала номер 911 і повідомила диспетчеру, що її син не дихає.

Медики прибулої за викликом "швидкої допомоги" намагалися повернути дитину до життя за допомогою штучного дихання, проте не досягли успіху і були вимушені констатувати смерть хлопчика.

На допиті в поліції Джонсон стверджувала, що Джозеф нібито любив купатися наодинці. За її словами, він був "украй незалежною" дитиною, а вона не хотіла суперечити синові і ростити з нього "матусиного синка".

Вона підкреслила, що Джозеф "самостійно купався" вже декілька тижнів.

Відзначимо, що періодично ЗМІ публікують немало прикладів того, як Facebook може зламати життя своїм користувачам.

Наприклад, жінка позбулася опіки над дітьми, коли колишній чоловік довів, що замість спілкування з ними вона підгортає віртуальну ферму.

Читайте також:

Психологи: Facebook і Twitter обманюють мозок

Американка дізналася з Facebook, що чоловік завів ще одну дружину

4-річний хлопець убив дівчинку, призначивши їй зустріч у Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: