Пакистанські бойовики захопили в заручники дві тисячі людей у мечетях

У Лахорі бойовики атакували дві мечеті, вбивши десятки людей. У заручниках опинилися близько двох тисяч віруючих. Одну з мечетей поліція вже звільнила.

Захоплення мечетей у Лахорі_3
Первый канал
Бойовики захопили дві мечеті
У Пакистанському місті Лахорі група бойовиків захопила дві мечеті під час п`ятничної молитви. В результаті у заручниках опинилися близько двох тисяч людей.

Поліцейському спецназу в ході бою вдалося зайняти обидві мечеті. Район мечетей блокований поліцією, за даними журналістів, час від часу ще чутні постріли.

Раніше повідомлялося, що в ході перестрілки вбито щонайменше 30 людей, захоплено живими два терористи, один бойовик убитий, також захоплений пояс смертника, начинений вибухівкою.

За інформацією ЗМІ, в одній з мечетей залишаються декілька бойовиків, які намагаються продовжувати опір.

Група добре озброєних терористів спочатку закидала гранатами одну з мечетей секти Ахмаді в Лахорі і відкрила вогонь по людей, що молилися. А потім увірвалася всередину і захопила заручників. У мечетях у момент традиційної п'ятничної молитви знаходилося близько двох тисяч людей.

Обидві мечеті належать мусульманській секті Ахмаді, вони розташовані за кілька кілометрів одна від одної. Радикальні ісламісти в Пакистані не визнають членів секти Ахмаді мусульманами, проголосили їх невірними і нерідко організують атаки на них.

Відповідальність за акцію по захопленню двох мечетей взяло на себе угрупування "Техрік-е Талібан-і Панджаб" ("Рух талібів Пенджабу").

Ця організація об'єднує ряд радикальних угруповань східній пакистанській провінції Пенджаб. Ще до недавнього часу Пенджаб вважався відносно спокійною провінцією Пакистану, активність талібів в якій була не такою високою, як в інших регіонах країни.

 

Читайте також:

Пакистан заблокував YouTube та Facebook "за богохульство"

Лідер пакистанських талібів "воскрес" за кілька місяців після бомбардування

У Пакистані під час теракту в лікарні загинули 8 людей

ВідеоПакистанські бойовики захопили в заручники дві тисячі віруючих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: