Росія звинуватила Китай в захопленні своєї території

ФСБ заявила, що китайці вирішили розширити свою перенаселену територію за рахунок Росії, посунувши прикордонну річку.

Китайці вирішили розширити свою перенаселену територію за рахунок Росії, заявляють у ФСБ РФ. Вони намагаються посунути прикордонну річку Уссурі в бік російської території. Тим самим Китай порушує міжурядові угоди.

За даними відомства, в даний час Китай без узгодження з Москвою проводить роботи з поглиблення дна річки Уссурі, що може призвести до зміщення лінії російсько-китайського державного кордону на бік Росії.

Китайські робітники в квітні цього року проводили роботи по забору ґрунту з дна Уссурі, що могло призвести до зміни русла і зміщення лінії кордону, - йде мова в заяві представника прикордонного управління ФСБ Росії по Хабаровському краю.

За його словами, 13 і 14 квітня в районі 146 кілометри річки Уссурі поблизу селища Шереметьєво і 17 квітня в районі 215 кілометри річки Уссурі біля селища Василівка (Хабаровський край) здійснювалися днопоглиблювальні роботи з використанням суден КНР і барж з екскаваторами на борту.

Представник ФСБ підкреслив, що російська сторона не була поінформована про характер днопоглиблювальних робіт на прикордонній річці, і це питання з компетентною владою не узгоджено. Тим самим Пекін порушив вимоги статті 11-ї угоди між урядами Росії і КНР про режим російсько-китайського державного кордону від 9 листопада 2006 року.

Представник групи громадських зв'язків прикордонного управління також повідомив, що місця укладання ґрунту, піднятого з дна, також не узгоджені, ґрунт складується у самостійно обраних китайською стороною місцях, що також може негативно вплинути на русло прикордонної річки.

Російські прикордонники закликали китайську сторону вжити заходів з недопущення протиправної діяльності на державному кордоні. В даний час роботи припинено. Реакція Китаю поки невідома.

Читайте також:

Ізраїль зведе огорожу на йорданському кордоні

Знайдено унікальну мапу кордонів України 1918 року

МВС Грузії: російські війська пересунули лінію кордону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: