Церква відкрила "гарячу лінію" для жертв священиків-збоченців

Католицька церква в Німеччині розпочала розслідування випадків сексуальних домагань з боку священиків: жертв закликали не мовчати.

Римсько-католицька церква в Німеччині відкрила "гарячу" телефонну лінію для людей, які зазнали сексуальних домагань з боку священиків.

Дзвінки з усієї країни будуть приймати у Трієрі. Єпископ цього міста уповноважений вирішувати всі питання і розбиратися зі звинуваченнями на адресу священнослужителів.

Вже кілька сотень людей заявили про те, що в дитячому віці, з 1950-х по 1980-ті роки, піддавалися сексуальним домаганням з боку служителів католицької церкви.

Прозвучали звинувачення і особисто на адресу Папи Римського Бенедикта XVI, який, за однією з версій, будучи архієпископом Мюнхена, утаємничив декілька випадків домагань.

Скандальні звинувачення на адресу місцевих священиків прозвучали вже в двох третинах єпархій Німеччини. Глава католицької церкви країни приніс свої вибачення жертвам домагань.

Оглядачі зазначили, що на церкву чиниться сильний тиск - священиків звинувачують у замовчуванні випадків домагань і занадто стриманих коментарях з цього приводу.

У понеділок єпископ Трієрський Штефан Акерманн заявив, що тільки в його єпархії у сексуальних домаганнях щодо підлітків, скоєних за останні півстоліття, підозрюються 20 священиків.

За словами єпископа, він абсолютно вражений тим, що трапилося. Він також закликав жертв домагань не мовчати, а розповідати про злочинців.

Бенедикт XVI, у свою чергу, пообіцяв вжити термінових заходів для того, щоб розібратися зі звинуваченнями на адресу церкви.

Читайте також:

Журналісти викрили Папу Римського в покриванні педофілів

Головний екзорцист Ватикану: педофіли не одержимі дияволом

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Сотні учнів німецької елітної гімназії стали жертвами єзуїтів-педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: