У Росії зникли останні міліціонери

У Росії 1 серпня завершується позачергова атестація особового складу органів внутрішніх справ.

З 1 серпня охороною правопорядку і боротьбою зі злочинністю в Росії будуть займатися поліцейські, які пройшли жорсткий кадровий відбір при переході на службу в нову структуру.

Під час атестації було звільнено до 200 тис. людей, серед яких 150 генералів.

У МВС неодноразово наголошували, що оновлене відомство вестиме саме відбір кадрів, а не набір, як це було раніше. Для того щоб залучити на службу молодих офіцерів і зберегти кадрове ядро, було прийнято рішення про підвищення соціальних пільг. З 1 січня 2012 року лейтенант поліції отримуватиме щомісячно 33 тисячі рублів без надбавок.

Перед поліцією стоїть непросте і дуже амбіційне завдання - підвищити ефективність боротьби із злочинністю і повернути довіру громадян. Для її вирішення розроблено цілий комплекс заходів, який передбачає, зокрема, закупівлю нових технічних засобів для охорони громадського порядку, формування при кожному підрозділі органів внутрішніх справ різного рівня громадських рад, які допоможуть поліції встановити діалог з громадянами. Також прийнято рішення ввести регулярні звіти перед населенням як керівників, так і дільничних, яким наказано активніше працювати з жителями ввірених територій.

До співробітників російської поліції будуть пред'являтися підвищені вимоги. Як заявляв глава МВС Рашид Нургалієв, "ми формуємо нову соціальну модель взаємовідносин поліції і суспільства, базис якої складають партнерство і взаємна повага". За його словами, саме взаємна повага "є тим містком, через який можливо відновити втрачену довіру населення".

При чому саме слово "поліцейський" вже активно використовується як засобами масової інформації, так і простими росіянами. Незабаром у поліцейських з'явиться і нова форма, вона буде темно-синьою з яскравим червоним кантом. Однак видавати цю форму почнуть не раніше наступного року і не всім відразу, а поступово - у міру зносу попередньої. Що стосується автомобілів, то практично на всіх них за останні півроку поміняли написи "міліція" на "поліція".

Нагадаємо, 7 лютого президент РФ Дмитро Мєдвєдєв підписав закон "Про поліцію". Він набув чинності 1 березня.

Перед цим Держдума РФ довго працювала над законом і прийняла чимало суперечливих пунктів. Зокрема - дозволила майбутнім поліцейським бити жінок. Крім тих, у яких є "видимі ознаки вагітності".

Російська блогосфера активно обговорювала перейменування міліції в поліцію, а особливо – перейменування інспекції дорожнього руху та її працівників. Так, за деякими неперевіреними даними, працівник дорожньо-патрульної служби буде називатися "поліцейський інспектор дорожнього регулювання" або скорочено ПІДР. Відповідно, структура буде називатися "Поліцейська дорожньо-регулювальна служба" - скорочено ПДРС.

Читайте також:

Блогери вияснили, що російських даїшників перейменують в П.І.Д.Р.

Російські депутати узаконили поліцейських і дозволили їм бити жінок

Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться у сотні мільйонів рублів

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: