У США помер винахідник суперклею

У США на 94-ому році життя помер Гаррі Кувер - людина, яка створила формулу суперклею. Причиною смерті винахідника стала серцева недостатність.

У США помер творець формули суперклею Гаррі Кувер. Йому було 94 роки.

Кувер помер у своєму будинку в штаті Теннессі. За словами його дочки, Мелінди Кувер, причиною смерті стала серцева недостатність.

Винахідник, згідно із сімейною легендою, створив суперклей випадково. Своє відкриття Кувер зробив під час війни, коли працював над прицілами для стрілецької зброї. Втім, речовина ціаноакрилат, яку він створив, виявилася для цієї мети дуже липкою.

Знову про ціаноакрилат Кувер згадав лише в 1951 р., коли займався вже дослідженнями в галузі авіації. Ціаноакрилат і тут проявив свої унікальні склеюючі властивості, і хімік зрозумів, що на його основі можна зробити комерційно успішний продукт. У продаж в США суперклей поступив в 1958 році.

Спочатку новий клей під назвою "Суміш 910" купували неохоче, але коли Кувер показав його чудові властивості в одній з телепередач, попит на нього різко зріс. Сьогодні ціаноакрилат входить до складу багатьох популярних клеїв, серед яких наш "​Момент".

У 2010 році президент США Барак Обама нагородив Кувера Національною медаллю в області технологій та інновацій.

Читайте також:

Помер останній нащадок сім'ї Леніна

Помер співак Олександр Барикін

Почалася війна за спадок Елізабет Тейлор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: