В Аргентині таємнича "вогняна куля" вбила людину та зруйнувала два будинки

Серед можливих причин вибуху розглядається падіння уламка американського супутника для дослідження атмосфери UARS, який нещодавно розсипався над Канадою.

Вибух, причиною якого, ймовірно, стала "вогняна куля", яка впала з неба, прогримів у Аргентині в околицях Буенос-Айреса. В результаті інциденту загинула одна людина, шестеро отримали поранення.

Таємничий вибух, який стався у понеділок, 26 вересня, о 02:00 за місцевим часом (08:00 по Києву) також зруйнував два житлових будинки, офіс і декілька автомобілів.

Розслідуванням інциденту займається комісія, що складається з представників міністерства безпеки і пожежників.

Очевидці подій стверджують, що незадовго до вибуху спостерігали, як з неба до землі летить якась вогняна куля.

За словами міністра юстиції та безпеки провінції Буенос-Айрес Рікардо Казале, експерти "розглядають всі теорії - від вибуху з побутових причин до падіння з неба дивного предмета".

Супутник UARS
Американський супутник для дослідження атмосфери UARS
Експерти також не виключають, що таким предметом міг бути уламок американського супутника для дослідження атмосфери UARS (Upper Atmosphere Research Satellite), який минулої суботи прийшов у некерований стан і зійшов з орбіти, впавши у північній частині Тихого океану, біля західного узбережжя США.

За наявними даними, NASA заявило, що супутник упав на Землю дуже далеко від Південної Америки, і, малоймовірно, щоб на цей континент потрапили його частини.

Раніше фахівці NASA заявляли, що супутник не згорить в атмосфері цілком, і близько 26 його фрагментів загальною масою трохи більше 500 кілограмів повинні були досягти Землі. Найбільшим уламком повинна була стати частина каркаса апарату масою близько 150 кілограмів.

Експерти передбачили, що уламки увійдуть в атмосферу над Тихим океаном. Згодом, коли уламки супутника увійшли в земну атмосферу, NASA опублікувала звіт, з якого випливало, що вони, перш ніж випасти, майже облетіли Землю навколо: спочатку вони увійшли в атмосферу над східним узбережжям Африки, потім пролетіли над Індійським і Тихим океанами, північчю Канади і північчю Атлантичного океану до району на заході Африки. Таким чином, більша частина цього маршруту пролягала над водними просторами, а решта відрізків - над північчю Канади і заходом Африки.

Грунтуючись на даних про орбіту супутника, фахівці повідомили, що будь-які уламки, які не встигли згоріти, повинні були випасти між 57 градусами північної широти і 57 градусами південної широти. Встановити більш точні координати їх падіння неможливо, зізналися в NASA, зазначивши лише, що розкид уламків повинен був скласти близько близько 804 км.

Читайте також:

Шеститонний американський супутник розсипався над Канадою

В Аргентині сталося друге велике ДТП за тиждень: майже 100 травмованих

Супутникопад на Землі: слідом за американським впаде німецький

Уламок української ракети впав на штат Колорадо в США

ВідеоВ Аргентині таємнича "вогняна куля" вбила людину та зруйнувала два будинки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: