В інтернеті з'явилися секретні документи з кримінальної справи Ассанжа

Опубліковані матеріали під грифом "секретно" були направлені адвокатом Ассанжа Бьорном Хартіг своїй колезі Дженніфер Робінсон, яка також працює з Ассанжем.

На сайті Cryptome.org з'явилися документи з кримінальної справи стосовно засновника скандально відомого сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа, який звинувачується шведською владою у злочинах сексуального характеру.

Опубліковані матеріали були направлені адвокатом Ассанжа Бьорном Хартіг своїй колезі Дженніфер Робінсон, яка також працює з Ассанжем.

"Будь ласка, зверніть увагу, що документи містять інформацію щодо містера Джуліана Ассанжа, яка не підлягає розголошенню", - пише Хартіг.

Документи включають в себе близько ста сторінок з протоколами допитів і описом доказів. Зокрема, у матеріалах міститься малюнок презерватива, який міг використовуватися Ассанжем.

Сайт Cryptome.org з 1996 року підтримується нью-йоркцем Джоном Янгом. Архітектор Янг був одним з творців WikiLeaks в 2006 році, але незабаром залишив проект, щоб продовжити публікацію витоків незалежно від Ассанжа.

В кінці січня 2011 Cryptome.org опублікував скріншоти недоробленого сайту OpenLeaks, який позиціонував себе як альтернатива WikiLeaks. У результаті цього витоку OpenLeaks був змушений відкритися достроково, фактично без контенту.

Сайт WikiLeaks став всесвітньо відомим після того, як 28 листопада розпочав публікувати десятки тисяч конфіденційних і секретних документів держдепартаменту США, включаючи листування з посольствами.

В свою чергу засновник сайту Джуліан Ассанж повідомив, що в разі фізичної розправи над ним, або будь-якої інший форми відсторонення від справ, або перешкоджання роботі сайту більшість отриманих сайтом конфіденційних матеріалів будуть опубліковані автоматично.

Читайте також:

Розкрито таємниці Ассанжа: як він добув американські секрети і прикидався жінкою

Ассанж пригрозив публікацією нових розгромних документів

WikiLeaks: революцію в Єгипті влаштували США

Сайт WikiLeaks номінували на Нобелівську премію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: