В Каліфорнії оголосили голодування 12 тисяч ув'язнених

Ув'язнені не менше восьми виправних установ Каліфорнії оголосили масове голодування, вимагаючи змінити умови утримання.

12 тисяч ув'язнених в тюрмах американського штату Каліфорнія оголосили голодування на знак протесту проти умов утримання.

Наприкінці вересня голодування почали шість тисяч осіб, ще стільки ж до них приєдналися за останній тиждень. Наразі, за даними правозахисників, в акції протесту беруть участь ув'язнені не менше восьми виправних установ.

Головною вимогою учасників акції залишається скасування тривалих строків утримання в карцері для в'язнів, які підозрюються в участі у тюремних злочинних групах.

"Серед учасників голодування є люди, які перебувають в одиночній камері протягом 20 років. Вони просто хочуть змінити умови свого утримання", - заявив представник Prisoner Hunger Strike Solidarity Ісаак Онтіверос.

"Ми сподіваємося, що масштабні акції протесту змусять (адміністрації тюрем) піти на переговори і погодитися на основоположні вимоги людей, які перебувають за цими стінами (виправної установи)", - додав він.

Минулого тижня Департамент виконання покарань і реабілітації ув'язнених штату Каліфорнія поширив офіційну заяву, в якій йшлося, що відомство "реагує на порушення правил внутрішнього розпорядку, які виражені у голодуванні за участю тисяч ув'язнених".

Представники американської пенітенціарної системи раніше зазначали, що ув'язнені, які відмовляються від їжі, і організатори голодних страйків будуть виведені з камер загального утримання і переведені в одиночні камери.

Чинне голодування стало продовженням тритижневої акції протесту, яка пройшла в Каліфорнії в липні цього року в 13 в'язницях. Тоді в ній взяли участь близько 6,6 тисячі ув'язнених.

Читайте також:

У Ірані журналіст помер у в'язниці від голодування

В Україні десятки зеків відмовляються виходити за амністією

Голодування Луценка: він зізнався дружині, що мало не помер

У Бразилії ув'язнені втекли з в'язниці через унітаз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: