Вірус "Фідель мертвий" викликав хвилю чуток про смерть Кастро

Соцмережа Twitter переповнена чутками про смерть лідера кубинської революції Фіделя Кастро. Причиною їхнього виникнення став комп'ютерний вірус.

Чутки про смерть Фіделя Кастро почали поширюватися соціальною мережею Twitter після масової вірусної розсилки зображення кубинського лідера, який лежить у труні.

Повідомлення електронної пошти подаються у формі ексклюзивної новини. Адресатам настійно рекомендується перейти за посиланням, де нібито розміщено відеозвіт про смерть Кастро, проте після переходу на відповідну сторінку комп'ютер заражається вірусом.

Вірус "Фідель мертвий" був зафіксований ще на початку серпня, проте тепер спам набув популярності через нещодавні чутки про здоров'я кубинського екс-лідера.

Чутки, пов'язані зі здоров'ям Фіделя Кастро, постійно з'являються в ЗМІ з 2006 року. Здоров'я лідера кубинської революції є державною таємницею.

Фідель Кастро Рус народився 13 серпня 1926 року на Кубі. Після перемоги революції та повалення диктатури Батісти Фульхенсіо 1 січня 1959 року він узяв на себе командування кубинської армією, а в лютому 1959 року обійняв посаду глави уряду.

З 1965 року Фідель Кастро очолював Комуністичну партію Куби, у 1976 році він став головою Державної ради Кубинської національної асамблеї, поєднавши посади глави уряду і глави держави. Але фактично відмовився від своїх функцій у 2006 році у зв'язку з хворобою, тимчасово передавши керівництво країною своєму братові Раулю Кастро.

У 2008 році Фідель Кастро оголосив про свою відставку з посади керівника Куби, а в 2011 році - і з посади першого секретаря Кубинської компартії. Компартію очолив Рауль Кастро.

Читайте також:

Ювілей Фіделя Кастро відзначили першим кубинським гей-весіллям (відео)

Кінець епохи Фіделя Кастро: кубинський лідер пішов з влади

Фідель Кастро закликав світ повністю відмовитися від будь-якої зброї

Куба засудила вбивство Фіделя Кастро в новій Call of Duty

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: