Західні ЗМІ: ЦРУ влаштувало у Пакистані вакцинацію, щоб знайти бен Ладена

ЦРУ провело масову вакцинацію у місті Абботобад, щоб за отриманими зразками крові мешканців можна було точно визначити де саме знаходиться бен Ладен.

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США ціленаправлено влаштувало масову вакцинацію в пакистанському місті, щоб отримати ДНК сім'ї Усами бен Ладена перед операцією з його знищення.

Як повідомляють пакистанські ЗМІ з посиланням на Guardian і New York Times, американські спецслужби виділили через підставні джерела кошти на проведення загальної вакцинації в місті Абботабад на півночі країни, де, як тоді вже визначили агенти ЦРУ, може переховуватися терорист номер один.

Як відомо, будинок, де переховувався лідер терористів, було визначено, коли до нього привів особистий зв'язковий бен Ладена на ім'я Абу Ахмад аль-Кувайті. Проте для проведення операції Вашингтону потрібна була впевненість, що лідер Аль-Каїди перебуває саме там.

Тоді, як передбачається, і було вирішено організувати в березні поточного року кампанію з масового щеплення поліомієліту та гепатиту Б (HBV) за допомогою довірених людей в Пакистані.

За даними західних ЗМІ, щеплення стали можливістю потрапити в закритий для сторонніх будинок на околиці Абботабада і отримати зразки крові людей, які живуть там, щоб виділити з них вже зразки ДНК.

Їх планувалося порівняти з ДНК сестри бен Ладена, яка померла в Бостоні у 2010 році. При цьому досить було отримати зразки навіть не самого терориста, а його дітей.

Як зазначають ЗМІ, поки залишається невідомим, чи була успішною ця операція, і чи вдалося тоді отримати підтвердження того, що саме в цьому будинку ховається сім'я найбільш розшукуваної людини планети, а значить, ймовірно, і він сам.

Однак, за інформацією пакистанської преси, лікар, який організував масове щеплення, Шакіл Афріді вже заарештований пакистанськими спецслужбами. Офіційних коментарів пакистанської чи американської сторони щодо цих повідомлень поки не було.

Нагадаємо, в ніч на 2 травня президент США Барак Обама оголосив, що лідера Аль-Каїди Усаму бен Ладена було знищено американським спецназом в укріпленому будинку поблизу міста Аботтабад на півночі Пакистану.

Тіло убитого терориста №1 було поховано в Аравійському морі. При цьому глава Білого дому прийняв рішення не надавати світовій громадськості фото, на якому зображений убитий бен Ладен, щоб не провокувати насильство і не перетворювати ці знімки в інструмент пропаганди.

Читайте також:

Засекреченого агента ЦРУ, який знайшов бен Ладена, видала краватка

Стало відомо про останній наказ бен Ладена перед смертю

Бен Ладен незадовго до смерті хотів перейменувати "Аль-Каїду"

"Аль-Каїда" знайшла заміну бен Ладену

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: