У чоловіків на півгодини більше вільного часу, ніж у жінок

Чоловіки мають в своєму розпорядженні більше часу, на відміну від жінок.

У представників сильної статі вільного часу більше, ніж у жінок, в середньому на півгодини. До такого висновку прийшли співробітники Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) (Organization for Economic Co-operation and Development, OECD), які провели міжнародне дослідження, повідомляють британські ЗМІ.

Як показало дослідження, чоловіки мають в своєму розпорядженні велику кількість часу, який вони можуть витратити на перегляд телевізора, зустріч з друзями, заняття спортом і хобі. На перших місцях серед країн, де жінки працюють більше чоловіків, стоять Бельгія (50 хвилин), Британія (32 хвилини), Франція (33 хвилини), США (38 хвилин) і Німеччина (22 хвилини). Проте найбільше пощастило італійцям: у них на цілих 80 хвилин більше вільного часу, ніж у протилежної статі.

Дослідження було приурочене до Міжнародного жіночого дня і продемонструвало існуючу нерівність між статями. Втім, автори дослідження вважають, що шопінг, лежання у ванній, в ліжку, а також причісування можна зарахувати до роботи. Якщо не дотримуватися цієї думки, то різниця в кількості вільного часу різко скорочується: наприклад, британки тоді відпочивають всього на 10 хвилин менше, ніж британці.

Також дослідження показало, що 62% жінок 31 держави, що входить в організацію, мають роботу, проте на долю слабкої статі припадає на п'яту частину менший прибуток, ніж у чоловіків.

Нагадаємо, Єврокомісія планує здійснити заходи для зменшення розриву в оплаті праці чоловіків та жінок.

Згідно з повідомленням, заходи передбачені на 5-річний термін.

Уже у другій половині року Єврокомісія представить нову стратегію щодо рівності статей на 2010-2015 роки, одним з головних пріоритетів якої і стане зменшення різниці в оплаті праці.

Читайте також:

Єврокомісія зрівняє зарплати чоловіків і жінок

В Естонії найвища в ЄС різниця зарплат у чоловіків і жінок

Під час кризи жінок звільняють вдвічі частіше

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: