У Швейцарії почали продавати дитячі міні-презервативи

У Швейцарії розробили міні-презервативи для підлітків 12-14 років. Дослідження показали, що сексуально активні хлопчики дорослими презервативами не користуються.

Презервативи для підлітків Hotshot. Фото bungalowbillscw.blogspot.com
Презервативи для підлітків Hotshot. Фото bungalowbillscw.blogspot.com
У Швейцарії з'явилися у продажу презервативи, розроблені спеціально для підлітків віком 12-14 років.

Ідея нового спеціалізованого засобу контрацепції була схвалена після проведення дослідження, яке показало, що сексуально активні швейцарські школярі рідко використовують презервативи через їх невідповідний розмір.

Презервативи під назвою Hotshot були розроблені компанією Lamprecht AG у співпраці зі Швейцарською федерацією з боротьби зі СНІДом.

Їх основною відмінністю є менший у порівнянні зі стандартними презервативами діаметр - всього 45 міліметрів (діаметр звичайних презервативів складає від 49 до 56 міліметрів). На думку розробників, ця особливість дозволить виключити незручності, пов'язані з зісковзування презерватива під час статевого акту.

Дослідження, проведене в Швейцарії за підтримки Федеральної комісії у справах дітей та молоді, показало, що число підлітків у віці до 14 років, котрі ведуть статеве життя істотно зросло в порівнянні з 90-ми роками минулого століття.

При цьому опитування учасників виявив низький рівень знань сучасних швейцарських школярів про засоби контрацепції та профілактики ВІЛ / СНІДу.

Презервативи Hotshot будуть поширюватися в швейцарських школах разом з освітніми матеріалами про ВІЛ / СНІД. Їх також можна буде купити: упаковка з шістьма презервативами коштує 7,6 швейцарських франків (близько 7 доларів США).

У недалекому майбутньому компанія-виробник планує розпочати продаж презервативів Hotshot у Великобританії та інших країнах Європи.

Читайте також:

Вчені назвали ТОП-5 нових афродизіаків для суперсексу

Французи здійснять навколосвітню подорож на надувному презервативі

В Києві представили першу мережу автоматів з продажу презервативів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: