БЮТівець заявив про прослуховування його офісу СБУ

Депутат від БЮТ Андрій Сенченко заявив, що під час обшуку в кримському офісі "Батьківщини" СБУ встановила в ньому "жучків".

Під час незаконного обшуку СБУ встановила в офісі депутата від БЮТ Андрія Сенченка пристрій для прослуховування.

Про це заявив у Сімферополі глава Кримської республіканської партійної організації ВО "Батьківщина".

Сенченко нагадав, що 11 серпня СБУ провела незаконний обшук у його офісі та офісі депутата від БЮТ Сергія Веліжанського.

"Наші адвокати знайшли 9 порушень за різними статтями, зокрема, не було постанови суду про проведення обшуку", - зазначив він.

Депутат повідомив, що після обшуку співробітники приймальні виявили невідомий пристрій, і як встановили фахівці - ним виявився пристрій для прослуховування.

Сенченко наголосив, що "це черговий кримінальний злочин, який здійснюється співробітниками СБУ, а накази віддають ті, хто не хоче нести жодної відповідальності".

Депутат зазначив, що у відповідь на незаконні дії співробітників СБУ він має намір звернутися до Генпрокуратури.

"Ми будемо радитися з Генпрокуратурою з тим, щоб вони визначили якийсь незалежний орган, який розслідуватиме це неподобство", - резюмував він.

Нагадаємо, 11 серпня БЮТівець Андрій Сенченко заявив, що співробітники СБУ на території офісу Кримської організації партії "Батьківщина" проводять обшук.

"Це співробітники СБУ з силовою підтримкою "Альфи", з автоматами, пістолетами. У них на руках постанова на обшук в якомусь підприємстві за цією адресою", - пояснив Сенченко.

Читайте також:

Дії СБУ щодо кримського офісу Тимошенко назвали політичним "наїздом"

СБУ заблокувала кримський офіс Тимошенко

Міліція з автоматами влаштувала обшук у кримському штабі БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: