Грач: Симоненко отримує відкати за участь в коаліції

Комуніст Грач погрожує Симоненку "касетним скандалом". За його словами, існують записи розмов, які доводять те, що лідер комуністів бере відкати.

Народний депутат Леонід Грач в інтерв'ю заявив, що лідер Компартії Петро Симоненко отримує "відкати" за участь у парламентській більшості і що існують записи, які це підтвердять.

"Петро Миколайович з "відкатів" за участь, в тому числі, в коаліції, більшості, і в президентській кампанії, - величезні доходи має", - заявив Грач.

При цьому, зазначив депутат, члени фракції КПУ у Верховній раді не отримують цих грошей. "Люди у фракції - це, знаєте, раби. Такі йому потрібні – безмозкі. А ті, хто, принаймні, щось розуміє - щоб роти тримали закритими", - додав він.

"Ви спробуйте там відкрити рот, коли вони всі заангажовані, не знають, куди сина посадити - чи то під міністра МВС, чи то під міністра економіки... І на постійному зв'язку з Григоришиним, і т.п. А основна частина фракції (де є і порядні люди) - ці, на жаль, просто проковтнули язичок, сподіваючись на те, що їх вкотре візьмуть до списку. А там до списку з тих, хто є, вже ніхто не потрапить!", - заявив Грач.

Крім того, депутат розповів про співпрацю КПУ з Кабміном: "Андрій Клюєв від імені та за дорученням, як він каже, уряду, курує роботу з парламентом. І Андрій Петрович проводить всі необхідні рішення - ті, які не сприймаються залою або є шоковими. І, без сумніву, Андрій Петрович втомився вже чути від Петра Миколайовича постійне: "Дай, дай, дай ...".

Як підтвердження цих слів Грач заявив, що у нього є кілька записів розмов і думок. "Тому все ще попереду! Петро Миколайович ще не знає, що насправді його чекає - для того, щоб захистити від нього партію і порядних людей!", - додав він.

"Коли фракція КПУ підставляла партію і своїми руками голосувала за те, що суперечило ідеологічним партійним принципам, - за все це члени фракції, в основній своїй масі, ні копійки не отримували. Зате з самого початку була така "могутня купка", яка тримала в руках усі ці питання", - зазначив Грач.

На питання про те, хто конкретно входить в цю "купку", Грач відповів: "Спочатку до неї входили двоє людей - Симоненко і Мартинюк. Потім Алексєєв доклав всіх зусиль для того, щоб Мартинюка зрушити (і ми, на жаль, допомагали йому) з посади другого секретаря. Вони сьогодні Мартинюка і недолюблюють, і бояться, бо Мартинюк дуже багато знає. Дуже багато! Але потім в це крісло посадили Алексєєва - і пішло-поїхало! Додайте ще Бабуріна, Мармазова - ось вам і вся компанія, як кажуть, всі "банкіри".

Як повідомлялось, Леонід Грач був виключений з партії "за систематичні порушення статуту КПУ", після чого партквитків були позбавлені 82 представники кримського партактиву, які виступили проти рішення ЦК. Раніше Грач відкрито заявляв, що Партія регіонів сфальсифікувала вибори, вкравши голоси в комуністів. Також депутат закликав однопартійців йти в опозицію, інакше на партію очікує смерть.

Читайте також:

Кримські комуністи обрали своїм новим лідером жінку

З Компартії вигнали депутата, який насмілився критикувати Партію регіонів

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: