Лідер кримських комуністів ініціює вихід КПУ з коаліції

Леонід Грач вважає, що КПУ має вийти з коаліції, бо Янукович та Азаров "лягли під МВФ". Але таку позицію не розділяє керівництво Компартії.

Лідер кримських комуністів Леонід Грач ініціює вихід Компартії зі складу парламентської коаліції.

Грач розкритикував дії президента Януковича та прем'єра Азарова з приводу співробітництва з Міжнародним валютним фондом.

"Комуністам найближчим часом треба буде відповідати перед історією за участь в коаліції. Віктор Янукович і Микола Азаров лягли під МВФ", - розповів він.

"Ніхто інший, як Янукович свого часу робив усе можливе для прийняття пакету законів про вступ до СОТ. А раз так, то ми розуміємо, що ними остаточно обрано цей курс. Комуністи його не можуть розділяти і підтримувати, адже вся відповідальність за політику Януковича ляже й на нас", - відзначив лідер кримських комуністів.

Він зазначив, що відкрито ставить питання про вихід з коаліції, адже "чим далі в ліс, тим більше дров". "Чим більше ми забруднимося з нинішньою владою, тим гірше нам буде в майбутньому", - відзначив Грач.

У той же час, за словами лідера кримських комуністів, така позиція не влаштовує керівництво партії. "Мою думку не поділяють інші партійні організації. Але мене це не хвилює, мене турбує, або ми марксистко-ленінська партія, або щось, під назвою "Компартія", - відзначив Леонід Грач.

При цьому Грач допустив, що "виборець просто викине комуністів на звалище історії" і не проголосує за КПУ.

"Ось вся сіль ситуації, я не хочу займати позицію, яка нас приведе до таких плачевних наслідків", - сказав він.

Нагадаємо, днями лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що вважає свою партію опозиційною, незважаючи на присутність у коаліції, та запевняє, що бореться з політичними "партіями олігархів".

У БЮТ вважають, що заяви лідера КПУ про опозиційність викликані панікою в середовищі КПУ.

"Там розуміють - ще кілька місяців перебування в команді Януковича-Азарова призведе до того, що ця політична сила не матиме перспектив не тільки на місцевих виборах, але й не подолає прохідний бар'єр на наступних виборах до парламенту", - заявив БЮТівець Олександр Сочка.

В свою чергу, депутатська група Давида Жванії "Право вибору" заявила, що Компартія має оголосити про свій вихід з коаліції. Таким чином, її місце займе "Право вибору".

Читайте також:

Жванія наполегливо прагне зайняти місце комуністів у коаліції

Симоненко назвав методи Азарова "тупими"

Комуністи оголосили себе опозицією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: