Міліція обшукала відому журналістку-блогера

У квартирі Олени Білозерської було проведено обшук у рамках кримінальної справи щодо діяльності ВО "Тризуб". Вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, мобільні телефони.

Київська міліція провела обшук у квартирі блогера і журналістки Олени Білозерської.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Обшук проводився у рамках кримінальної справи щодо діяльності ВО "Тризуб".

"У журналістки було вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, мобільні телефони. Слідчий зазначив, що він не збирається віддавати техніку, її буде доправлено в міліцію, де з нею "будуть розбиратися", - зазначив адвокат Білозерської Сидір Кізін.

На його думку, такі дії міліції суперечать закону про державний захист ЗМІ, згідно з яким вилучати техніку, яку журналіст використовує для виконання своїх професійних обов'язків, заборонено.

"Ми готуємо скаргу на дії слідчого", - сказав Кізін.

Як відомо, Олена Білозерська є відомим активістом, бере участь майже в усіх громадських акціях, про що пише у своєму блозі.

Відзначимо також, що це не перший обшук у помешканні Білозерської. Тимчасова слідча комісія Верховної ради з питань розслідування випадків цензури у ЗМІ, тиску на свободу слова та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів уже розглядала справу одного обшуку, та висловлювала занепокоєння тим, що Білозерській було відмовлено у відкритті кримінальної справи з приводу цього обшуку.

Читайте також:

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

У Вінниці міліція обшукала квартиру правозахисника

Адвокат  журналіста з дружиною та синами побили міліціонерів під час обшуку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: