На Черкащині "у рамках реформи" закривають лікарню для 10 тисяч людей

Цибулівську дільничну лікарню на Черкащині вирішили закрити у рамках медичної реформи і через брак фінансів на її утримання. Селяни скинуть власні гроші, щоб заклад працював.

Чиновникам забракло коштів утримувати Цибулівську дільничну лікарню на Черкащині і вони вирішили закрити заклад, який обслуговує 10 тисяч селян з 14 навколишніх сіл.

Лікарня в селі Цибулів працювала безперервно понад 100 років, навіть під час німецької окупації.

Однак зараз вона може стати жертвою нинішнього реформування медичної галузі, в концепцію якого існування дільничних лікарень не вписується. Стаціонар планують перенести в райцентр, а у Цибулеві залишити тільки амбулаторію.

"Уже доведено, що скорочення іде на половину, а це означає, що лікарня закривається", - повідомив селищний голова Володимир Кучеренко.

Селянам така реформа виявилася не до вподоби. Делегації з 14 навколишніх сіл з'їхалися на збори, аби розробити план порятунку лікарні. Запросили і власне реформаторів - районне керівництво. Після трьох годин палких дискусій усі залишилися при своєму. Переконати владу зберегти лікарню у делегатів не вийшло. Відтак селяни вирішили утримувати її за власний рахунок. Уже порахували, що для цього треба збирати щомісяця по 60 гривень з двору.

Читайте також:

"Швидка допомога" приїжджатиме до киян без лікаря

Українські аптеки змусили продавати сумнівні російські ліки від грипу

Янукович пообіцяв підвищення зарплат чиновникам

Львів'янин замерз на смерть у пошуках їжі

ВідеоНема лікарні, нема проблеми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: