Онопенко зізнався, що нічого не знає про своє звільнення

Онопенко заявив про відсутність подання суддів Верховного Суду про ініціювання його звільнення.

Голова Верховного Суду Василь Онопенко заявив про відсутність подання суддів Верховного Суду про скликання пленуму для його звільнення шляхом висловлення недовіри.

"Справді, у законі "Про судоустрій і статус суддів" записано, що голові Верховного Суду може бути висловлено недовіру, якщо більш ніж 10 суддів підпишуть відповідне клопотання про скликання пленуму (з цього питання). Я скажу вам чесно: я не бачив цих підписів, ніхто мені їх не передавав, але таке право законом передбачено", - сказав Онопенко.

Він зазначив, що у разі ініціювання такого пленуму готовий відзвітувати перед колегами про свою роботу, і на основі цього пленум повинен буде ухвалити рішення про зняття його з посади.

Як повідомлялось, раніше депутат Верховної Ради, заступник голови фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Сергій Соболєв заявив про підготовку звільнення Онопенка з посади голови Верховного Суду шляхом висловлення недовіри пленумом суду.

8 лютого Онопенко ініціював зустріч із президентом Віктором Януковичем, щоб обговорити ситуацію навколо його дочки Ірини, проти якої Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за підозрою в шахрайстві. 14 лютого така зустріч відбулася.

15 лютого слідчий з особливо важливих справ Генпрокуратури виніс постанову про закриття кримінальної справи, порушеної проти дочки Онопенка за підозрою у заволодінні шахрайським шляхом 300 тис. доларів.

Того самого дня Генпрокуратура змінила Корнійчуку запобіжний захід з арешту (під яким той перебував з 22 грудня 2010) на підписку про невиїзд.

Читайте також:

Онопенка звільнять з посади голови Верховного суду

Зять глави Верховного суду сидів у СІЗО як особливо небезпечний злочинець

Онопенко не бачить підстав для свого звільнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: