Перебіжчики з БЮТ створили у Раді дві депутатські групи

Колишні опозиціонери, що приєдналися до парламентської коаліції, створили два депутатські об’єднання для співпраці з урядом та президентом Януковичем.

31 серпня 12 народних обранців вирішили створити у Верховній раді депутатську групу "За відродження виробничого потенціалу України" (скорочено "ВВП").

Координатором групи обрано заслуженого працівника промисловості України, депутата від БЮТ Ігоря Савченка. Список парламентаріїв, які увійшли до "ВВП", наразі не оприлюднено.

Нагадаємо, що бютівець Савченко в березні поточного року залишив лави опозиції, приєднавшись до правлячої більшості. Він став одним з 9 нардепів від БЮТ, які проголосували за ратифікацію "харківського пакту" Віктора Януковича та Дмитра Мєдвєдєва.

Крім того, 31 серпня відбулися установчі збори нової депутатської групи "Реформи заради майбутнього". Групу очолив позафракційний депутат Ігор Рибаков, раніше виключений з лав БЮТ за співпрацю з Партією регіонів.

До складу об’єднання увійшли 17 народних депутатів з різних політичних таборів. Рибаков висловив впевненість, що група "Реформи заради майбутнього" вже найближчим часом стане повноцінним учасником проурядової парламентської коаліції і ефективно працюватиме разом з іншими народними депутатами з більшості, урядом та президентом Віктором Януковичем.

Нагадаємо, 23 червня було оголошено про створення у Верховній раді групи "Право вибору". Серед, тих хто увійшов у групу, були члени фракції НУ-НС, які приєдналися до правлячої коаліції "Стабільність і реформи". Очолив депутатське об’єднання Давид Жванія.

Читайте також:

Опозиція вимагає закупити туалетний папір для Ради

Вісім депутатів відмовились від крісел у Раді

Рада дозволила Яценюку й Тігіпку йти на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: