Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ректор КПІ став мільйонером завдяки винаходам

Михайло Згуровський, який претендує на посаду віце-прем'єра, має три квартири та чотири автомобілі.

Ректор Київського політехнічного інституту Михайло Згуровський, який претендує на посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань, розкрив журналістам секрети своїх високих заробітків.

Згідно з податковою декларацією, за 2008 рік він заробив 2,3 млн грн, з яких 1,35 млн оформлено як зарплату. Крім того, у ректора є три квартири (дві на Хрещатику) і чотири автомобілі.

"Я - співзасновник чотирьох різних компаній. Дві з них займаються розробками комп'ютерних мереж і програм, а ще дві - навчанням, зокрема, курсами для учнів. На цих фірмах я отримую зарплату плюс ще ректорська, яка становить 25 тисяч гривень на місяць", - зізнався Згуровський.

Він також зазначив, що минулого року отримав 904 тисячі гривень компенсації за впровадження своїх винаходів в народне господарство.

"Всього цих винаходів сорок. Причому дев'ять з них вже реально працюють. Вони пов'язані з інформаційними технологіями, збільшенням обсягів обробки інформації. Крім того, я отримав трохи більше 33 тисяч гривень гонорару за 17 публікацій в японському науковому журналі", - переконує ректор.

При цьому він обіцяє, що після призначення на посаду віце-прем'єра він передасть управління акціями фірм уповноваженим фондам або організаціям, як того вимагає закон.

За даними податкового інспектора Згуровського, крім всього вищеперерахованого кандидат у віце-прем'єри також отримав більше 61 тисячі гривень від Академії наук за звання академіка і 55 тисяч від Академії педагогічних наук, а податків за минулий рік він заплатив більше 349 тисяч гривень.

Читайте також:

Тимошенко живе на одну зарплату

Російський фермер з Кубані купує маєток Брітні Спірс

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Ахметова визнали найбагатшою людиною СНД

Залиште свій коментар

Вибір редакції