Російські комуністи вирішили почати відродження СРСР з Донеччини

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов на комуністичному форумі в Донецьку оголосив, що саме звідси почнеться "похід за відродження нашого Союзу".

Лідер Компартії Росії Геннадій Зюганов оголосив, що комуністи розпочинають відродження Радянського Союзу на Донеччині.

На міжнародному форумі "Відроджений Союз - шлях до порятунку братніх народів!", який пройшов у Донецьку 19 серпня, Зюганов нагадав, що Донецька область - одна з найбільш унікальних.

Він зазначив, що тут було сім металургійних заводів, видобувалося 150 мільйонів тонн вугілля, і сьогодні Донеччина дає 22% ВВП України.

"Тому не випадково, що саме на Донецькій землі ми починаємо похід за відродження нашого Союзу", - оголосив він, цитує прес-служба КПРФ.

"Ми ніколи не замахувалися ні на чий суверенітет. Досить згадати, що Росія, Україна і Білорусь були серед країн - засновників Організації Об'єднаних Націй. А Радянський Союз став добровільним об'єднанням братських народів", - підкреслив Зюганов.

Зі свого боку, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко розповів, що, згідно з соціологічними опитуваннями, вже 47% українців жалкують про розпад СРСР, а 30% хочуть повернутися до планової соціалістичної економіки. Більше половини молодих людей, наголосив він, висловлюють бажання іммігрувати з країни.

Симоненко також зазначив, що з 1917-го по 1991-й роки на Україні змінилося 17 урядів, і стільки ж урядів змінилося з 1991-го по 2011-й.

Читайте також:

20 років путчу ГКЧП: як розвалили СРСР

Львівська влада вивісила білборди "Комунізм = Нацизм"

10 зловісних таємниць СРСР очима США: операція "Флейта" і "атомна бомба у валізі"

КПРФ створила "Народне ополчення" і висунула Зюганова у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: