"Сильна Україна" стане гідним зразком партії нового типу, - Тігіпко

Під час форуму "Сильна команда - сильна країна" у Києві лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко назвав особливості роботи своєї партії, які відрізняють її від інших учасників політичного процесу.

Голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко під час форуму "Сильна команда - сильна країна", який проходить у Києві, назвав 4 особливості роботи своєї партії, які відрізняють її від інших учасниць політичного процесу.

"Сильна Україна" орієнтована на оновлення політичної еліти країни і для цієї мети використовує принципово нові інструменти партійної роботи: Народний праймеріз - відкритий відбір кандидатів у виборчі списки партії, новий механізм прийому членів партії з попередньою співбесідою, розвинену систему Експертних комісій і внутрішньопартійну соціальну мережу. "Україні потрібне оновлення політичних еліт. Мають прийти нові лідери з новим поглядом на життя. Інакше ми ніколи не станемо конкурентоспроможною країною", - підкреслив Тігіпко.

Лідер партії повідомив, що першим кроком до такого оновлення став новий підхід до відбору членів "Сильної України". "Ми впровадили технологію прийому в партію, коли всі бажаючі проходили через співбесіду, і в партію вступили тільки ті, які усвідомлено зробили свій вибір на користь курсу реформ в країні. Також "Сильна Україна" вперше в політичній історії країни провела відкриті попередні партійні вибори - праймеріз. Ми порадилися з людьми, хто на їхній погляд гідний обиратися у владу", - сказав Сергій Тігіпко.

Він також відзначив, що в партії протягом декількох місяців працюють Експертні комісії за різними напрямками - ЖКГ, агропромислового комплексу, освіти, медицини, розвитку малого бізнесу та за іншими. Ці комісії створюються партійцями в кожному регіоні країни з метою узагальнення партійних думок щодо необхідних реформ у тій чи іншій сфері.

За словами Тігіпка, на старті новий унікальний проект "Сильної України" - внутрішньопартійна соціальна мережа, яка спростить спілкування членів партії з різних регіонів. "Соціальна мережа буде працювати на об'єднання всіх членів партії в цілісну команду, на цементування партії. І допоможе нам не пропустити молодих і талановитих хлопців. Не дозволити партійній номенклатурі на місцях, яка обов'язково спробує з'явитися, гальмувати ініціативи й не допускати до активної роботи нових людей", - підкреслив глава "Сильної України". На його думку, "Сильна Україна" стане гідним взірцем політичної партії нового типу, здатної провести зміни на національному та місцевому рівнях.

Нагадаємо, на Форумі "Сильна команда - сильна країна" партія Сергія Тігіпка також підбиває підсумки Народного праймеріз, переможці якого, очолять виборчі списки "Сильної України" на місцях. Кандидатів праймеріз підтримали майже триста тисяч українців. "Народний праймеріз - це справжнє випробування на відкритість і чесність по відношенню до виборця. Ми пишаємося тим, що першими зробили цей крок", - зазначив заступник голови партії Костянтин Бондаренко, представляючи учасникам Форуму результати попереднього голосування. За його словами, мобільними пунктами для голосування зацікавилися близько 900 тисяч громадян. Дільниці "Народного праймеріз" продовжують свою роботу - до 10 вересня вони будуть інформувати українців про результати праймеріз.

Також триває масовий прийом до партії: кандидати на членство в "Сильній Україні" мають пройти обов'язкову співбесіду, усвідомлено підтримувати курс на реформування країни. "Партія стрімко зростає. Сьогодні нас вже 73 195 осіб, тоді як у квітні нас було тільки 414. І ще 15 тисяч заяв про прийом у партію чекають на свій розгляд", - повідомила заступник глави "Сильної України" Олександра Кужель.

Читайте також:

Голова "Комітету виборців": "Сильна Україна" - на другому місці всіх рейтингів

Сергій Тігіпко: необхідно повернути повагу до професії вчителя

У Європарламенті назвали праймеріз "Сильної України" свідченням демократизації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: