Скандальна градоначальниця Слов'янська прирівняла журналістів до проституток (відео)

Штепа під час апаратної наради в міськвиконкомі привселюдно обізвала журналістів представниками прадавньої професії.

Місто Слов'янськ у Донецькій області знову опинилось у центрі скандалу. 27 вересня мер Слов'янська Неля Штепа під час вчорашньої апаратної наради в міськвиконкомі привселюдно обізвала журналістів представниками прадавньої професії.

"Мені це подобається, мене це розважає і я як в цирку, знаєте. Я відкриваю газету - посміюся, задоволення отримаю, ввімкну телевізор - теж посміюся і теж мені це весело, розумієте? Ну люди вигадують, це їх робота. Я сьогодні зрозуміла, що, знаєте, як існує древня професія, не називатимемо яка, ось так сьогодні це в нас телебачення і газети - це древні професії...", - повідомила Неля Штепа під час апаратної наради.

Нагадаємо, що Неля Штепа була оголошена Національною спілкою журналістів України "ворогом преси" після того, як публічно образила журналістку Ольгу Гетьманську, обізвавши її "сукою".

Пізніше Штепа переконувала, що зовсім не матюкала журналістку, яка поставила незручне питання, а лише кликала "електрика Саню". Однак, як з'ясували журналісти, ніякий "електрик Саня" в мерії не працює. Та й сама Штепа вже не пам'ятає, щоб когось кликала. "Я не кликала Саню. Я запитала, можливо, якось, я не знаю..." - розповіла вона журналістам.

За словами голови Національної спілки журналістів України Ігоря Лубченко Неля Штепа не має права керувати містом після публічного приниження честі й гідності журналістів.

Також, за словами народного депутата Юрія Кармазіна, ЗМІ ще не використали до кінця усіх важелів, щоб донести до Президента та його оточення інформацію про вчинки Нелі Штепи. Нардеп також повідомив, що йому "соромно за цю жінку".

 

Читайте також:

Мер Слов'янська, яка обматюкала журналістку, буде судитися з Youtube (відео)

Мер Слов'янська: я не обзивала нікого "сукою", а кликала електрика

Мер Слов'янська обізвала жінку "сукою" (відео)

Скандальна мер Слов'янська стала героїнею кліпу у стилі шансон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: