У онучки Ющенка знайшли "рідкісний голос", а онук гратиме на бандурі

Віктор Ющенко, після закінчення лінійки у 100-му ліцеї, де навчається його онук Віктор та онучка Домініка-Ярина, розповів ТСН.ua про те, ким мріють стати його діти та онуки, коли підростуть.

Віктор Ющенко, після закінчення лінійки у 100-му ліцеї, куди, разом з першою дружиною, привів онуків Віктора та Домініку-Ярину, розповів про свою малечу. Так, у онучки виявили видатні вокальні дані, а онук навчатиметься грі на бандурі, як тато.

- Дівчата у нас гуманітарії. Одна буде режиссером фільмів про море, друга акушерка, третя вчителька...», - почав перераховувати президент.

На питання ТСН.ua, ким саме хоче стати Домініка-Ярина, яка стояла поруч з президентом, Віктор Андрійович сказав: співачкою.

"У Яринки такий голос знайшли дуже рідкісний, який, Яринка? Як у Ріани? А як називається? То треба в мами спитать", - розповів екс-президент ТСН.ua.

На питання, чим буде займатися онук-першокласник Вітя у вільний від школи час, Віктор Андрійович зазначив, що він буде навчатися грі на бандурі.

"У нас вони всі до 6 години вечора спокою не мають. Все в школі. А зараз такий вік, щоб, наприклад, на бандурі грати. Наприклад, Тарасик (молодший син Віктора Ющенка, - Ред.) з першого класу почав на бандурі грати і зараз тепер з внуками будемо освоювати цей інструмент" - поділився Віктор Андрійович.

Детальний репортаж про те, як відбувався перший дзвоник для VIP-дітей читайте незабаром на ТСН.ua.

Нагадаємо, що сьогодні, 1 версня, Ющенко зранку побував на лінійці у елітному - 100-му київському ліцеї, де до першого класу пішов його онук Віктор.

Читайте також:

Ющенко: хай жінка забавляється, але самі великі справи роблять чоловіки

Ющенко з дружиною нарешті переїжджають з держдачі в Конча-Заспі

Ляшка вигнали зі школи і побили за хліб, а Томенка вчителька "рятувала" від уколів

Януковича в школі била вчителька, а Тимошенко важко давалася українська мова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: