У Тимошенко порахували, що Азаров додав пенсіонерам 3 гривні

У партії "Батьківщина" заявили про те, що підвищення ціни на газ не вплине на подальше підвищення зарплат та пенсій.

Підвищення ціни на газ ніяк не вплине на подальше підвищення зарплат і пенсій. Про це заявила член партії "Батьківщина", екс-міністр праці та соцполітики Людмила Денісова, повідомляє прес-служба БЮТ.

За її словами, після підвищення пенсій з 1 липня пенсіонери отримали "мізерні доплати".

Денісова наголосила, що 8 мільйонів 600 тисяч пенсіонерів отримали пенсію підвищену лише на 3 гривні, а ще 2 мільйони 400 тисяч отримали підвищення від 15 копійок до 3 гривень.

"Інші пенсіонери взагалі не отримали жодної додаткової копійки. Загалом це підвищення коштувало державі лише 30 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

"Прикро те, що ринок відразу реагує на будь-які заяви про підвищення пенсій та зарплат. Пенсіонери ще не отримали свої так би мовити збільшені виплати, а ціни на ринку вже підскочили", - сказала вона.

Крім того, Денісова закликала людей не затягувати і вже зараз починати оформляти субсидії на житлово-комунальні послуги, "адже на ці потреби урядом Азарова закладено досить обмежений ресурс - 5,9 мільярдів гривень", - зазначається у повідомленні.

За її словами, понад 2 мільйонів українців уже отримали папери, які необхідно заповнити для отримання субсидій і відправити за вказаною адресою.

"Але я би радила людям особисто піти до управлінь праці та соціального захисту й ретельно розібратися з усіма надісланими документами, адже при виявленні помилки можуть просто відмовити у наданні субсидії без пояснень", - зазначила Денісова.

Вона також наголосила, що так звана оновлена скорочена форма для отримання субсидій, є тією самою анкетою, але надрукованою зменшеним шрифтом і розміщена на одному аркуші паперу.

Денісова висловила обурення підняттям платні за газ і тарифи на житлово-комунальні послуги: "Якщо піднімати ціни, то вони повинні бути економічно обґрунтовані".

"Влада вкотре хоче наповнити державну казну й встановити добрі відносини з МВФ за рахунок добробуту людей. Це ганебно в нинішній економічній ситуації, коли борг держави перед людьми налічує майже 2 мільярди гривень, а тенденцій до його зменшення не спостерігається", - зазначила Денісова.

Читайте також:

ООН наполягає на підвищенні пенсійного віку в Україні

Мінпраці пропонує підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років

Пенсійна реформа збільшить армію безробітних українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: